Автор Тема: ОбговоренняПроекту_1511_ЗмінЗаконуУкрПро...ДМіДК...  (Прочитано 2015 раз)

Кримчанін

• Newbie
  • *
Доброго здоров`я, щановні! Можливо, Вами не звернуто увагу на законопроект пані Кужель, поданий у грудні минулого року за реєстраційним номером 1511 (VІІІ скликання), у якому є бажання лишити суб`єктів господарювання права мати власну сертифіковану лабораторію та самим таким суб`єктам провадити клеймування, тобто, ниби-то, повернутися до ситуації кінця 90-х. Можливо я помиляюся, і така пропозиція пані Кужель не торкнеться більшості гравців ринку, але існуюча така можливість розширювала права суб`єктів до цього часу. Чому б не обговорити та направити Ваші пропозиції з цього питання до Верховної Ради (законопроект все ще знаходиться в комітетах)? З повагою

Кримчанін

• Newbie
  • *
Хай щастить! Найоптимальнішим, на мою думку, було б викладання вимоги у Інструкції Мінфіну № 84 (із змінами) до зважувальних приладів для дорогоцінних металів таке (коротке та однозначне): Зважувальні прилади для дорогоцінних металів повинні відповідати вимогам Регламенту неавт. зваж. приладів (дата, номер реєстр. документу КМУ), правила обрання характеристик зважувальних приладів - згідно з ГОСТ 8.010-(рік прийняття "ГОСТ") "...(найменування "ГОСТ")...".                   Чому пропоную (у цьому зверненні)лише для дорогоцінного каміння? - прошу прочитати проблемні питання щодо дорогоцінного каміння в окремому розділі обговорення. З повагою

Кримчанін

• Newbie
  • *
Доброго Вам здоров`я! Вибачте, моя друга відповідь - не по цій темі. По темі: Найоптимальнішим, на мою думку, було б залишити у Законі у обох анулюємих абзацах дозвіл суб`єктам мати атестовані лабораторії. Поборемося?                   Можливо, не всі знайшли текст змін до закону:   сайт Верховної Ради,  верхня лінійка «Законотворчість»,  опція «Пошук за реквізитами»,  набираємо в «має в тексті» цифри 1151, після надання результату пошуку в запропонованій  таблиці – подвійний клік на підкресленому номері 1151,  читаємо всі підкреслені документи – подвійний клік.   З повагою