ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

29 жовтня 2010
Прийнятий ВР Закон України, яким ліквідується ліцензування діяльності у сфері ювелірного виробництва та торгівлі, передано на підпис Президенту України В.Ф. Януковичу

Сьогодні Голова Верховної Ради України В.М.Литвин направив на підпис Президенту України В.Ф. Януковичу прийнятий в цілому 19 жовтня 2010 р. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності» (законопроект №6696). Даний проект був внесений Президентом України, за його прийняття проголосувала конституційна більшість – 339 народних депутатів України.

Згідно прийнятого Закону України, зокрема, ліквідовується ліцензування таких видів господарської діяльності:

  • - виробництво дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння;
  • - виготовлення виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння,
  • - торгівля виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння.

Разом із ліквідацією ліцензування автоматично скасовується необхідність подання щоквартальних звітів про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням за формою 1-ДМ-ДК, запроваджена наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2008 р. №894, оскільки звіт подають суб`єкти господарювання-ліцензіати. А якщо вид діяльності ліцензуванню не підлягає, то звіти подавати не треба.

Скасовується також дія всіх вимог ліцензійних умов, таких як забезпечення приміщень сховищем, охоронною та протипожежною сигналізацією, ведення обліку дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння та інші.

Таким чином, Україна зробила ще один крок вперед до європейських і світових стандартів державного регулювання ювелірної галузі.

Союз ювелірів України, починаючи з 2007 року, ініціює ліквідацію ліцензування діяльності в сфері ювелірного виробництва та торгівлі. За цей час досягнуто згоди з цього питання майже з органами державної влади – Президентом України, Верховною Радою України, Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва, який ще влітку 2009 року офіційними листами підтримав цю ініціативу Союзу ювелірів України.

Союз ювелірів України підтримує рішення Верховної Ради України по прийняттю в цілому внесеного Президентом України В.Ф.Януковичем проекту закону України №6696 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності».

Відсьогодні Президент України має 15 днів для підписання прийнятого закону або повернення його з пропозиціями на повторний розгляд.




    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України






Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP