ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

31 жовтня 2008
Після запровадження звітів про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням Мінфін планує значно посилити контроль за діяльністю учасників ювелірного ринку.

Відповідний проект наказу Мінфіну «Про затвердження Інструкції про порядок проведення перевірок щодо додержання законодавства України при виконанні операцій з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням» був оприлюднений на сайті Мінфіну 2 жовтня 2008 р.

У проекті наказу Мінфіну пропонується запровадити зустрічні перевірки щодо даних звітності. Крім того, контролери Державної пробірної служби матимуть право перевіряти достовірність даних бухгалтерського обліку (це буде податкова №2 ? ), встановлювати постачальників та споживачів ювелірної продукції, самостійно визначати, чи може підприємець виготовляти ювелірні вироби чи ні, проводити позапланові перевірки за їхнім власним бажанням «в разі потреби у перевірці діяльності фізичних осіб, які здійснюють операції з дорогоцінними металами», проводити перевірки на підставі невідомих громадськості «методичних рекомендацій Державної пробірної служби», проводити обстеження і примусом заставляти підприємців та їхніх працівників давати пояснення, всупереч Закону примушувати підприємців самостійно і за власний рахунок доставляти відібрані зразки продукції на експертизу, термін якої буде 2 місяці замість встановлених Законом 14 днів, у багатьох випадках звертатися до податкових, правоохоронних та інших органів і розкривати їм інформацію про проміжні та остаточні результати перевірок, не повертати ювелірні вироби – власність суб`єктів господарювання, поки не будуть отримані відповіді від правоохоронних органів чи органів контролю.

Союз Ювелірів України направив до Мінфіну та Держкомпідприємництва України обґрунтовані зауваження щодо проекту цього наказу та вніс відповідні пропозиції щодо усунення недоліків. У запропонованій редакції приймати зазначений проект недоцільно та нереально.

Історія з запровадженням нового порядку проведення перевірок Державною пробірною службою розпочалася ще у жовтні 2007 р. Рік тому Союз Ювелірів України аргументовано довів Мінфіну та Держкомпідприємництву недоцільність прийняття цього порядку в запропонованій редакції. Тоді акт не був прийнятий. На жаль, у новому проекті збережені всі недоцільні, незаконні та необґрунтовані норми, які Союз Ювелірів України пропонує вилучити або змінити.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP