ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

19 листопада 2010
Союз ювелірів України виступає за конструктивний діалог з Президентом України В.Ф. Януковичем в питаннях Податкового Кодексу

Союз ювелірів України проводить активну роботу в сфері податкового законодавства. Ще у 2007 році під час розроблення перших варіантів Податкового Кодексу представник СЮУ входив до складу робочої групи ДПА України і займався опрацюванням положень проекту кодексу щодо спрощеної системи оподаткування, податку з доходів фізичних осіб, порядку та процедури податкових перевірок.

І нині Союз ювелірів України постійно займає активну позицію в сфері податкової політики, працюючи одразу в декількох робочих груп з питань Податкового Кодексу.

Очевидно, ряд норм прийнятого 18.11.2010 р. Податкового Кодексу викликає здивування і занепокоєння в будь-якого громадянина та підприємця. Наприклад, скорочення чисельності робочих місць, які можуть створювати громадяни-підприємці на єдиному податку, з 10 до 4, а у сфері харчування – до 8. Результатом цього буде скорочення сотень тисяч робочих місць, які були створені підприємцями. Це призведе до порушення визнаних в усьому світі прав людини на працю, на гідні умови життя.

Або, наприклад, право податкових органів на арешт активів платників податків без рішення суду, застосування якого на практиці призведе до порушення права людини на власність та конституційних прав громадян.

Нове скорочення видів діяльності, які можуть здійснюватися на єдиному податку громадянами-підприємцями, - чи не є тут порушення норми ст. 22 Конституції України, згідно якої при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження існуючих прав і свобод громадян?

Подібних проблемних питань у прийнятому Податковому Кодексі надто багато, щоби прийнятий 18 листопада документ можна було вводити в дію. Кодекс потребує значного, ретельного доопрацювання, обов`язково з урахуванням позиції малого підприємництва.

Тому ми підтримуємо заклик підприємців з усієї України до В.Ф. Януковича накласти вето на прийнятий Кодекс.

Сьогодні ми взяли участь у зверненні підприємців до світового товариства з проханням допомогти нам донести до Президента інформацію про необхідність ветування Податкового кодексу. Це звернення транслювалося по багатьох телеканалах і в Інтернеті.

При цьому, відстоюючи свої позиції, ми не підтримуємо і не приєднуємось до емоційних заяв окремих громадських діячів, політиків і підприємців, які хочуть на проблемах малого бізнесу зробити собі політичну кар`єру або отримати політичні дивіденди, домагаючись радше не вирішення проблем малого підприємництва, а дострокових парламентських і президентських виборів.

Конструктивне вирішення проблем малого бізнесу і публічна політика, на наше переконання, повинні бути розділені.

Тому ми не приєднуємося до закликів політично активних підприємців і громадських діячів збирати підписи за референдум щодо дострокового припинення повноважень Президента України та Верховної Ради України, за відправлення у відставку керівників органів державної влади, проведення у 2011 році парламентських виборів.

Адже ми не займаємося політикою, а намагаємося донести Президенту України В.Ф.Януковичу позицію малого ювелірного бізнесу з проблемних питань Податкового Кодексу і запропонувати конструктивні механізми вирішення цих питань.

Вимоги підприємців до Президента




    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України






Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP