ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

16 грудня 2010
Учасники ювелірного ринку підтримують необхідність ефективного державного контролю за якістю ювелірних виробів

Союз ювелірів України в листопаді-грудні 2010 р. провів серію виїзних семінарів у регіонах України, зокрема в Києві, Харкові, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі та Львові.

На семінарах, зокрема, йшлося про ліквідацію ліцензування діяльності в сфері ювелірного виробництва та торгівлі та здійснення в цих умовах державного контролю за якістю ювелірних виробів та дотриманням правил роздрібної торгівлі ювелірною продукцією.

Президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб наголосив, що при ліквідації ліцензування не скасовано заборону на здійснення роздрібної торгівлі ювелірними виробами на ринках (крім спеціалізованих магазинів), з рук, у дрібнороздрібній торгівельній мережі. Так само, не скасований порядок прийому ювелірних виробів у продаж виключно на підставі прибуткових документів (накладні, акти, інша супроводжувальна документація), з обов`язкових вхідним контролем їхньої якості.

Учасники семінарів підтримали необхідність забезпечення ефективного державного контролю за якістю ювелірних виробів. Дмитро Видолоб зауважив: «В умовах ліквідації ліцензування єдина ступінь контролю, яка не повинна бути втрачена і навіть має бути посилена – це державний контроль за якістю ювелірних виробів. В умовах кризи ювелірний ринок виживає тільки завдяки довірі споживачів до якості Ваших ювелірних виробів. Якщо цю довіру підірвати, тоді для української ювелірної галузі наступить справжній крах. Для споживачів Ви всі сприймаєтесь не як кожний окремо, не як «рубіни», «сапфіри», «смарагди», чи як Ви назвете свої магазини або салони. Для споживачів Ви всі одним миром мазані. І якщо Ваш сусід торгує ювелірними виробами без державного пробірного клейма або з підробленим пробірним клеймом, і таким чином обманює споживачів, то він кидає тінь насамперед на Вас, добросовісних операторів ринку. Тому державний контроль за якістю ювелірних виробів має слугувати інтересам самих підприємців». З ним погодилися всі без винятку учасники семінарів.

Якщо на ринку і можуть бути противники державного контролю за якістю ювелірних виробів, то наголошуємо, що такий контроль неможливо скасувати. Адже, згідно статті 42 Конституції України, Держава захищає права споживачів, здійснює контроль за якістю і безпечністю продукції та усіх видів послуг і робіт.

Також в ході обговорення питань державного контролю за якістю ювелірних виробів були обговорені питання спрощення вимог до маркування ювелірної продукції етикеткою (біркою), забезпечення контролю за якістю дорогоцінного каміння та вставок з нього тощо, за дотриманням заборони на торгівлю ювелірними виробами на ринках (крім спеціалізованих магазинів), з рук та з лотків.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP