ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

05 травня 2011
На засіданні Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів були обговорені питання спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності

Союз ювелірів України на засіданні Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України представляв його президент Дмитро Видолоб.

На засіданні представники Міністерства фінансів, Державної податкової служби, Державної митної служби, Міністерства внутрішніх справ, Секретаріату Кабінету Міністрів України відповідали на питання представників бізнесу, надавали роз’яснення з конкретних питань.

Так, заступник Голови ДПСУ О.М.Любченко роз’яснив присутнім, що декларацію 1ДФ повинні подавати лише ті підприємці, які здійснювали нарахування податку з доходів фізичних осіб за інших осіб у звітному періоді. Також було роз’яснено, що збір за використання води сплачується виключно при промисловому, а не побутовому (офісному) використанні.

На засіданні Координаційної Ради обговорювалися питання законодавчого закріплення спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб`єктів малого підприємництва. Так, Перший заступник Міністра фінансів України Анатолій Мярковський, розуміючи необхідність законодавчого закріплення спрощеної системи оподаткування в Податковому Кодексі, зауважив, що наразі Уряд не може внести представлений Мінфіном ще в березні-місяці законопроект доти, доки не буде погодження всіх зацікавлених сторін з його положеннями.

Багато питань було поставлено бізнесом і представнику Міністерства внутрішніх справ, начальнику Департаменту міліції громадської безпеки В.І.Ратушняку. Відповіді на поставлені та інші існуючі питання було вирішено надавати в робочому порядку, при постійно діючій співпраці з Координаційною радою.

За результатами засідання Координаційної ради до Кабінету Міністрів України було направлено відповідне Рішення.

Перший Віце-Прем`єр-Міністр України А.П. Клюєв відреагував на Рішення Координаційної Ради та дав доручення Мінфіну, Мінекономіки, Державній податковій службі, Мінюсту оперативно провести зустріч з представниками Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України з метою вироблення взаємоприйнятного варіанту законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва та прискорити його подання до Кабінету Міністрів.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP