ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

18 травня 2011
Для успішного прийняття законопроекту про спрощену систему оподаткування та подолання проблемних питань потрібна потужна громадська підтримка з боку всього малого і середнього ювелірного бізнесу України

Внесений Урядом та погоджений з підприємцями проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва)» (реєстр. №8521 від 16.05.2011 р.) переданий на розгляд профільному парламентському комітету та вручений для ознайомлення.

У разі прийняття проекту в цілому як Закону впродовж найближчих пленарних тижнів його буде введено в дію з 1 липня 2011 року, а не з 1 січня 2012 р., як це раніше планувалося.

Законопроектом №8521 передбачена заборона провадження діяльності на єдиному податку у сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння тільки для суб`єктів господарювання, які здійснюють видобуток і промислове виробництво дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

Законопроектом також передбачено збільшення гранично допустимого обсягу річного доходу платників єдиного податку – для фізичних осіб-підприємців до 2 млн. грн., а для юридичних осіб – до 5 млн. грн..

Проблемним питанням для малого ювелірного бізнесу в законопроекті №8521 залишається фактична заборона на провадження діяльності через обмінний фонд, оскільки платники єдиного податку будуть повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно у готівковій та/або безготівковій формі.

Для успішного просування законопроекту №8521 до його прийняття та усунення проблемних питань цього проекту необхідна активна громадська підтримка від всього малого та середнього ювелірного бізнесу.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо домогтися остаточної перемоги щодо забезпечення нормальних умов праці та передумов для розвитку малого та середнього ювелірного бізнесу в Україні.


Контактні дані Союзу ювелірів України
Телефон «гарячої лінії» - 066 257 86 26
E-mail: dm.vydolob@gmail.com
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP