ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

06 серпня 2011
З 6 серпня 2011 р. запроваджений новий мораторій на перевірки платників єдиного податку

6 серпня 2011 року введено в дію Закон України від 07.07.2011 р. №3609-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України».

Зазначеним законом, зокрема, встановлений мораторій на проведення перевірок фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності і не зареєстровані як платники ПДВ.

Мораторій діятиме до введення в дію положень Податкового Кодексу щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Під час мораторію на перевірки органи Державної податкової служби не провадитимуть фактичні перевірки діяльності зазначених вище осіб.

Крім того, під час мораторію органи державної влади та місцевого самоврядування не проводитимуть планові та позапланові перевірки таких «спрощенців», якщо їхня діяльність не віднесена до високого ступеню ризику для кожного напряму державного нагляду (контролю).

При цьому, органи Пенсійного фонду України проводитимуть планові та позапланові перевірки «спрощенців», діяльність яких віднесена до високого або середнього ступеню ризику. Розподіл всіх платників єдиного соціального внеску за ступенями ризику та періодичністю проведення органами ПФУ планових перевірок встановлений постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2011 р. №233.

Під час мораторію органи санітарного контролю матимуть право проводити тільки позапланові перевірки зазначених суб`єктів господарювання, а органи захисту прав споживачів – тільки позапланові перевірки за скаргами споживачів. Особливості проведення позапланових перевірок встановлені згідно ст. 6 Закону України від 05.04.2007 р. №877-V «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Спірним залишається питання, а чи тільки на фактичні перевірки органами Державної податкової служби розповсюджується мораторій. Адже Законом України від 07.07.2011 р. №3609-VI внесені зміни до закону «про контроль», згідно яких мораторій поширюється на перевірки, які проводять всі без винятку органи державної влади та місцевого самоврядування. А Державна податкова служба України є також центральним органом виконавчої влади. А значить на її контрольно-перевірочну діяльність також має поширюватися мораторій в повному обсязі.

Союз ювелірів України наполягав на запровадженні мораторію на перевірки платників єдиного податку і тепер, шляхом координації з учасниками ювелірного ринку, буде пильно відстежувати його виконання.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP