ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

23 липня 2015
Набрав чинності Закон України від 01.07.2015 р. №569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій»

Шановні учасники ювелірного ринку і вся підприємницька громадо!

23 липня 2015 р. набрав чинності Закон України від 01.07.2015 р. №569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» - http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/569-19.

Закон №569-VIII – це однозначна і беззаперечна перемога малого бізнесу. Його норми передбачають, зокрема:

- Скасувати обов`язкове застосовувати РРО фізичними особами-підприємцями – платниками єдиного податку з оборотом до 1 млн грн.

- Скасувати обов'язкове ведення обліку товарних запасів фізичними особами-підприємцями - платниками єдиного податку всіх груп, які не є платниками ПДВ.

- Зменшити максимальну штрафну санкцію за непроведення розрахункової операції через РРО з 500% до 100%.

- Скоротити кількість штрафних санкцій за порушення законодавства у сфері РРО, скасувати фінансову санкцію за торгівлю «необлікованим» товаром для фізичних осіб-підприємців - платників єдиного податку, не є платниками ПДВ.

- Скасувати обов`язок зі зберігання контрольних стрічок в паперовому вигляді у книгах обліку розрахункових операцій.

- Заборонити виключення з Держреєстру РРО до закінчення їх терміну експлуатації (7 років).

- Ввести відповідальність центрів сервісного обслуговування РРО.

- Збільшити до 7 днів терміни сервісного обслуговування касової техніки.

- Скасувати штрафні санкції для тих суб`єктів господарювання, які зобов`язані з 01.07.2015 р. застосовувати РРО, у разі наявності в них укладених договорів на постачання РРО та їх сервісне обслуговування - до 1 січня 2016 р.

- Скасувати штрафні санкції для фізичних осіб-підприємців за невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті, а в разі використання розрахункової книжки - загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня. Для юридичних осіб штрафні санкції скасовуються у разі невідповідності у юридичних осіб на місці проведення розрахунків суми готівкових коштів сумі коштів, зазначеній у денному звіті, більше ніж на 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, а в разі використання юридичною особою розрахункової книжки - загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня.

Будучи в складі авторського колективу законопроекту №1088 - Закону України №569-VIII, вітаю всіх учасників ювелірного ринку України зі здобуттям стратегічної перемоги у справі збереження спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності!

Законопроект №1088 – Закон України №569-VIII розроблявся фахівцями ВОМСБ «Фортеця», тому особливо дяую «Фортеці» та її лідеру народному депутату України Оксані Продан за професіну і результативну працю на користь усього малого бізнесу України.

Дякую всім учасникам ювелірного ринку, хто разом із Союзом ювелірів України здобував нашу спільну перемогу! Дякую нашим партнерським організаціям - всеукраїнським об`єднанням, регіональним та галузевим організаціям підприємців!

Водночас, звертаю Вашу увагу на те, що, згідно з установленими вимогами, Кабінету Міністрів України доручено до 1 вересня 2015 року затвердити Порядок здійснення органами доходів і зборів контролю за досягненням платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами - підприємцями) обсягу доходу відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України.

З повагою,

президент Союзу ювелірів України                Д.В. Видолоб

Сторінка СЮУ на Facebook - https://www.facebook.com/UnionJewelersUkraine
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua