ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

13 вересня 2015
Законопроект №1910 щодо перегляду збору на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування з ювелірних виробів включений до порядку денного поточної сесії Верховної Ради України

Шановні учасники ювелірного ринку України!

Повідомляємо, що до порядку денного 3-ї сесії Верховної Ради України VIII скликання включений проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про збір на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» (щодо збору з ювелірних виробів) (реєстр. №1910 від 05.02.2015 р.)

Законопроектом передбачено замість діючого збору, який сплачується при поданні на клеймування державним пробірним клеймом ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів за ставкою 10% вартості основного дорогоцінного металу в сплаві, запровадити збір за ставкою 2% вартості наданих послуг з виготовлення ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння, вартості реалізованих ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Законопроект №1910 прийнятий у першому читанні за основу і готується до другого читання. Профільний Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення неодноразово розглядав цей законопроект та прийняв рішення рекомендувати прийняти його у другому читанні.

Третя сесія Верховної Ради України VIII скликання розпочала свою роботу з початку вересня 2015 р. і триватиме до 15 січня 2016 р. включно.

Союз ювелірів України робить все необхідне, щоби розгляд у другому читанні законопроекту №1910, у прийнятті якого зацікавлена більшість вітчизняних виготовлювачів ювелірних виробів, якомога скоріше.

У свою чергу, сподіваємося на дотримання учасниками ювелірного ринку своїх обіцянок ефективно сприяти проходженню цього законопроекту та роботі Союзу ювелірів України з метою його прийняття, як Закону України.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP