ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

22 вересня 2015
Набрали чинності методичні рекомендації щодо обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння

Шановні учасники ювелірного ринку України!

Як відомо, порядок ведення обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, затверджений наказом Мінфіну від 06.04.1998 р. зі змінами та доповненнями, був скасований наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2015 р. №587.

Разом з тим, за повідомленням Міністерства фінансів, «суб’єктам господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, з метою забезпечення контролю за обігом дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння у процесі їх виробництва та використання, необхідно розробити та затвердити власні інструкції про порядок їх обліку та зберігання.

В якості інформаційної бази для розробки такої інструкції Міністерством фінансів видано наказ від 15.09.2015 № 780 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, виробів з них та матеріалів, що їх містять», який розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів» - http://195.78.68.18/minfin/control/uk/publish/article?art_id=426722&cat_id=425675.

Союз ювелірів України звертає увагу на те, що Методичні рекомендації затверджені нормативно-правовим актом, що носить рекомендаційний характер, не є регуляторним актом і не встановлює нових прав та обов`язків для суб`єктів господарювання, що здійснюють операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням. Невиконання положень Методичних рекомендацій не тягне за собою жодної відповідальності суб`єктів господарювання.

Водночас, обов`язкове ведення обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння всіма суб`єктами господарювання, що здійснюють операції з ними, передбачене згідно з ч. 2 ст. 4 Закону України від 18.11.1997 р. №637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними».

За відсутність обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння передбачений штраф у розмірі від 8 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян згідно зі ст. 189-1 КУпАП.




    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України






Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP