ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

30 вересня 2015
У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання з питань розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу

Сьогодні у «святая святих» - сесійній залі Верховної Ради України, куди зазвичай навіть помічники народних депутатів потрапити не можуть, відбулися парламентські слухання на тему «Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого та середнього бізнесу».

Слухання відбулися за ініціативою Комітету Верховної Ради з питань промислової та регуляторної політики – перший раз за 12 років вони були присвячені саме проблемам малого та середнього підприємництва.

Відповідно, місця у залі зайняли представники українського бізнесу – лідери асоціацій і громадських об`єднань. Українську ювелірну галузь на парламентських слуханнях представляв президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб.

Серед посадовців, які взяли участь у слуханнях були: Міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавичус, Міністр юстиції України Павло Петренко, Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна та Бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета. На жаль, представники Державної фіскальної служби на парламентські слухання не з`явилися, а заступник Міністра фінансів Олена Макеєва, яка відповідальна за напрямок податкової реформи, в «урядовій» ложі затрималася на півгодини та пішла, не сказавши жодного слова.

Підприємцями та лідерами підприємницьких об'єднань було звернено увагу присутніх посадовців та народних депутатів на необхідності якнайскорішого вирішення основних проблемних питань малого та середнього бізнесу, серед яких збереження спрощеної системи оподаткування, відміна обов'язку застосування РРО платниками єдиного податку, питання монополістів у сфері електроенергетики та тарифів, які приймаються, дерегуляції бізнесу, продовження мораторію на перевірки малого та середнього бізнесу, скасування електронного адміністрування ПДВ, відповідальності за невиконання державними органами рішень судів та багато інших питань.

За збереження спрощеної системи оподаткування висловлювалися всі представники ВОМСБ «Фореця», які виступили на парламентських слуханнях. До складу Ради цього об`єднання, лідером якого є народний депутат України Оксана Продан, входить також представник Союзу ювелірів України.

Учасникам слухань було надано, підготований Комітетом Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, проект Рекомендацій парламентських слухань, який з наданими пропозиціями та зауваженнями від підприємництва буде розглянутий на засіданні Верховної Ради України.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP