ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

26 жовтня 2015
У Верховній Раді України зареєстрований законопроект про внесення змін до Податкового кодексу щодо податкової лібералізації. Учасників ювелірного ринку можуть позбавити права на спрощену систему оподаткування!

Увага всім учасникам ювелірного ринку України!

Сьогодні, не зважаючи на бурхливі протести представників малого бізнесу проти запровадження нових обмежень на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, висловлені під час наради у профільному парламентському комітеті, у Верховній Раді України зареєстрований проект Закону України від 26.10.2015 р. №3357 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації».

Законопроект підписали понад 110 народних депутатів України – представників різних депутатських фракцій і груп, що збільшує вірогідність його прийняття майже до 100%.

Повний аналіз положень законопроекту №3357 потребує додаткового часу і буде проведений одразу після опублікування тексту проекту на сайті Верховної Ради.

Проте, у законопроекті передбачено, зокрема, внести зміни до п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу та заборонити бути платниками єдиного податку суб`єктам господарювання – юридичним особам та фізичним особам-підприємцям, які здійснюють діяльність з виготовлення ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння, а також торгівлю такими виробами. Під заборону не підпадає тільки ремонт ювелірних виробів.

Таким чином, без запровадження будь-якого перехідного періоду, учасники ювелірного ринку будуть змушені перейти зі спрощеної на загальну систему оподаткування.

Жодних «компромісних» варіантів для малого ювелірного бізнесу до тексту законопроекту №3357 включено не було. Пропонується перевести всі 96% учасників єдиного ринку – платників єдиного податку на загальну систему оподаткування.

Союз ювелірів України відзначає, що вимога малого бізнесу про збереження спрощеної системи оподаткування у тому вигляді, в якому вона діє на даний час, підтверджена рішенням Всеукраїнських зборів учасників ювелірного ринку в м. Києві 13.10.2015 р. та Всеукраїнського з`їзду малого та середнього бізнесу 21.09.2015 р. Тому не сприймаються будь-які пропозиції щодо обмеження права малого ювелірного бізнесу на єдиний податок.

Союз ювелірів України, як і всі понад 10 років своєї діяльності, боротиметься за законне право суб`єктів малого підприємництва - юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сфери ювелірного виробництва та торгівлі на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Наразі проводяться консультації щодо способів захисту прав малого ювелірного бізнесу, визначення оперативних завдань та порядку дій.

Впевнені, що при загальній підтримці з боку підприємницької спільноти, ми в черговий раз зможемо відстояти спрощену систему та право на її застосування виготовлювачами і торговцями ювелірними виробами.

президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб
генеральний директор Союзу ювелірів України Е.Р. Джумажанов    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua