ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

23 жовтня 2015
Відбувся круглий стіл на тему «Перспективи розвитку малого бізнесу в контексті реформи оподаткування»

23 жовтня в Українському союзі промисловців і підприємців відбувся круглий стіл на тему «Перспективи розвитку малого бізнесу в контексті реформи оподаткування». В його роботі взяли участь голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна, голова Ради підприємців при КМУ Леонід Козаченко. Ювелірну галузь на круглому столі представляв президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб.

Були розглянуті основні моделі податкової реформи, що пропонуються Мінфіном і Комітетом ВР з питань податкової та митної політики.

Учасники круглого столу відзначили, що варіант оновлення фіскальної політики, запропонований Міністерством фінансів, є цілком неприйнятним, адже зафіксовані там норми, в тому числі і ставки оподаткування, ще більше заженуть бізнес в «тінь». Нагадаємо, модель Мінфіну передбачає, що чотири ключові податки мають бути встановлені на однаковому рівні 20%, що, по суті, збільшує фіскальний тиск на бізнес.

Суттєві зауваження в частині реформування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності виникли в учасників круглого столу і до моделі податкової реформи, запропонованої профільним Комітетом ВР. Зокрема, президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб наголосив на неприпустимості скасування права малого ювелірного бізнесу на єдиний податок, виступив за найскоріше прийняття в цілому, як Закону України, законопроекту №1910 щодо перегляду збору на ОДПС з ювелірних виробів. Запропонований з боку розробників проекту податкової реформи варіант переведення учасників ювелірного ринку – фізичних осіб-підприємців на «пом`якшену» загальну систему був відхилений, як неприйнятний, зважаючи на специфіку сфери ювелірного виробництва та торгівлі. Тим більше, що в ювелірній галузі, де 96% учасників є платниками єдиного податку, працюють як фізичні особи-підприємці, так і юридичні особи.

Учасники круглого столу – представники об`єднань малого бізнесу наполягали на тому, що необхідно залишити діючу спрощену систему оподаткування у нинішньому її варіанті та не вносити до неї жодних змін, оскільки це призведе до негативних наслідків для розвитку малого підприємництва, становлення середнього класу українського суспільства, створення нових робочих місць.

Водночас, експерти і підприємці підкреслили необхідність реального скорочення податків і зборів, спрощення адміністрування та запровадження персональної відповідальності посадовців фіскальних органів за неправомірні дії по відношенню до підприємців.

Для відпрацювання якісного документу з податкових змін вирішено провести додаткову експертну зустріч із підприємцями різних сфер в парламентському комітеті з питань податкової та митної політики.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP