ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

26 жовтня 2015
У Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики відбулася нарада щодо проекту «податкової лібералізації»

26.10.2015 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики з представниками малого та середнього бізнесу, на якому було обговорено Концепцію «ліберальної податкової реформи», підготовану народними депутатами, участь у якому взяли Голова Комітету Н.П. Южаніна, народний депутат Т.Г. Острікова, представники громадських об`єднань підприємів і бізнес-асоціацій. Ювелірну галузь на засіданні представляв президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб.

У ході засідання представниками бізнесу було наголошено на необхідності збереження діючої спрощеної системи, залишивши можливість працювати у ній представникам ювелірної галузі, не збільшуючи ставки єдиного податку та не змушуючи малий та середній бізнес, завдяки встановленим обмеженням, до закриття своєї діяльності або переходу на загальну систему оподаткування.

Єдиний компроміс, на який під час проведення засідання зголосилися розробники законопроекту – це дозволити фізичним особам-підприємцям – учасникам ювелірного ринку обрати «пом`якшену» загальну систему оподаткування податком на доходи фізичних осіб. Хоча в таблиці презентації податкової реформи цього не передбачено. «Пом`якшення» передбачатиме для фізичних осіб-підприємців з річним обігом до 5 млн. грн. спрощений облік доходів і витрат у розрізі контрагентів, обов`язкове ведення обліку товарних запасів у місцях їх реалізації та/або зберігання відповідно до Закону про РРО, спрощений порядок визнання первинних документів, які підтверджують витрати, спрощену форму книги обліку доходів і витрат з відображенням даних про контрагентів, право амортизувати основні засоби, крім особистого житла, а у разі, якщо річний оборот не перевищує 1 млн. грн., допускається не застосовувати РРО. Такі фізичні особи-підприємці можуть отримати право добровільно сплачувати ЄСВ за себе, а також на податкову соціальну знижку зі сплати ПДФО.

На завершення засідання Головою Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Южаніною Н.П. було повідомлено, що підготований Комітетом проект Закону України від 26.10.2015 р. №3357 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації» було зареєстровано у Верховній Раді України та вирішено провести додаткову зустріч з обговорення Концепції ліберальної податкової реформи після ознайомлення з текстом законопроекту.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP