ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

02 листопада 2015
Щодо проведення пікетів та масових акцій за участю представників ювелірного ринку.

Шановні учасники ювелірного ринку!

За останні понад 10 років представники ювелірної галузі України неодноразово були вимушені вдаватися до масових вуличних акцій з метою захисту власних інтересів та законних прав. Наша країна разом з Індією – одним зі світових лідерів у сфері ювелірного виробництва та торгівлі – є ледь не єдиними прикладами в світі, де можна спостерігати страйки або масові акції за участю ювелірів.

Слід зазначити, що масові вуличні акції - це крайній захід, коли інші способи впливу на владу перестають діяти. Акції, в яких беруть участь представники ювелірної галузі, завжди націлені на результат. При цьому ми не дозволяємо втягувати ювелірів в політичні процеси, сторонні конфлікти і скандали. Ми не беремо участь в безглуздих і безцільних акціях, а також намагаємося проводити їх спільно з партнерськими організаціями.

28 жовтня 2015 р. Союз ювелірів України повідомив учасників ювелірного ринку про проведення 30.10.2015 р. о 9:30 пікету під стінами парламентського Комітету з питань податкової та митної політики за адресою: м. Київ, вул. Липська, 3. Пікет мав би носити попереджувальний характер. Його мета була - звернути увагу учасників засідання робочої групи з податкової реформи на готовність підприємців до протесту, якщо із законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації» (реєстр. №3357 від 26.10.2015 р.) не будуть виключені норми про внесення змін до спрощеної системи оподаткування. Як відомо, цей законопроект, розроблений представниками сфери аудиторських послуг та податковими консультантами під керівництвом Голови парламентського Комітету Н.П. Южаніної, зареєстрований понад 110 народними депутатами України, передбачає встановлення заборони бути платниками єдиного податку виготовлювачам ювелірних виробів та торговців такими виробами.

Ініціатором пікету була одна з наших партнерських організацій, яка запропонувала Союзу ювелірів України приєднатися до акції. З цією організацією ми співпрацюємо з часів Податкового майдану-2010, а з її лідером – понад 10 років.

За багаторічну роботу, знаючи специфіку проведення масових акцій на різних майданах і майданчиках та реакції представників влади на них, ми поставили собі завдання вивести на пікет не менше 100 осіб, оскільки менша чисельність людей на попереджувальному пікеті під Комітетом ВР не виглядала би переконливо ані для нардепів, ані для журналістів. До вечора 29.10. ми були готові виконати це завдання і, завдяки активним учасникам ювелірного ринку, вивести 100 людей на акцію. У той же час самі ініціатори акції були готові вивести на пікет тільки 10 осіб.

Проте, у той момент стало відомо, що засідання робочої групи з податкової реформи, заплановане на 10:00 30 жовтня, було скасовано главою «податкового» Комітету ВР Н.П. Южаніною. Пікет втратив всякий сенс, оскільки ані народні депутати, ані розробники законопроекту №3357, ані представники громадськості не були б присутні в будівлі Комітетів ВР на вул. Липській, 3. Окрім, звичайно, самої глави Комітету, оскільки там розташоване її робоче місце. Вона нашу позицію відмінно знає, тому було б безцільним виходити на пікет тільки заради розмови з нею - однієї з понад 110 нардепів - співавторів законопроекту №3357. Про скасування засідання робочої групи Союз ювелірів України відразу інформував учасників ювелірного ринку. Ми також пояснили нашим партнерам безглуздість пікету. Однак, вони не захотіли скасувати його, пославшись на те, що вже нічого не можна змінити.


Люди прийшли, а Комітет зачинений.
"ЖИТИ ПО-НОВОМУ", - коментує
в соцмережах один з організаторів пікету.
Насправді ж, це був заздалегідь
відомий провал акції.
Вранці 30 жовтня до закритих дверей Комітету прийшли 10 осіб. «Люди прийшли, а Комітет зачинений. ЖИТИ ПО-НОВОМУ», - так коментує в соцмережах один з організаторів пікету. Насправді, це був заздалегідь відомий провал акції, яка була недоцільною. Коли під час цього пікету Ніна Южаніна проходила на своє робоче місце до будівлі Комітету, стався скандал і словесна перепалка, у результаті якої глава парламентського Комітету отримала підстави на всіх публічних заходах звинувачувати пікетників в погрозах фізичною розправою і веліла охороні не пускати в будівлю організаторів пікету.

Провокацію влаштував одіозний активіст, відомий з часів Податкового майдану-2010. На круглому столі з питань податкової реформи 23.10.2015 р. в Українському союзі промисловців і підприємців (А.К. Кінах) він влаштував подібний скандал з Н.П. Южаніною. Про його участь у пікеті стало відомо напередодні ввечері.

У підсумку безглуздий і безрезультатний пікет привів лише до негативних наслідків. Якби представники ювелірної галузі взяли у ньому участь, то повністю втратили би контакт з Комітетом ВР з питань податкової та митної політики, опинившись в одному ряді з тими, кого навіть на поріг Комітету не пускають.

Союз ювелірів України висловлює подяку за активність всім, хто хотів особисто взяти участь у пікеті і привести своїх людей, хто обдзвонював своїх колег і готував плакати, хто допомагав організовувати пікет різними способами. Ваше стримане рішення скасувати пікет було єдино правильним. Попереду у нас буде багато приводів виходити на вуличні акції, оскільки наступ на права малого бізнесу в Україні, як це не прикро, продовжується.

Закликаємо Вас при підготовці та плануванні масових акцій надалі орієнтуватися на позицію та дії Союзу ювелірів України - професійної галузевої організації, яка понад 10 років захищає права малого ювелірного бізнесу.

З повагою,
президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP