ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

05 листопада 2015
«Не чіпайте спрощену систему оподаткування!» - під таким гаслом відбулося засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України

30 жовтня 2015 р. відбулося розширене засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, у якому взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, народні депутати України Оксана Продан і Тетяна Острікова, Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, президент Українського союзу промисловців і підприємців, члени Ради підприємців, у тому числі президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб, представники авторського колективу законопроекту №3357 щодо ліберальної податкової реформи, представники бізнесу.

Головним питанням порядку денного засідання було обговорення проектів податкової реформи.

Громадські лідери і народні депутати, які представляють інтереси малого підприємництва, в один голос вимагали не чіпати спрощену систему оподаткування та запровадити мораторій на внесення змін до неї терміном на 5 років. Зміни, які передбачені законопроектом №3357, спрямовані на зниження привабливості спрощеної системи для платників єдиного податку через підвищення податкових ставок, обмеження видів діяльності, які можуть здійснюватися «спрощенцями», внаслідок чого можуть бути знищені цілі галузі реального сектору економіки, в яких у меншій мірі відбувається мінімізація податків та повністю відсутні «послуги» з переведення безготівкових коштів у готівку – насамперед, це сфера ювелірного виробництва та торгівлі. Також можуть постраждати сектори виробництва та торгівлі виробами з хутра та шкіри, готельного і ресторанного господарства. Позиція представника ювелірної галузі щодо неприпустимості таких обмежень була підтримана багатьма учасниками засідання Ради підприємців.

Після активної, місцями жорсткої полеміки прихильників збереження спрощеної системи оподаткування з представниками авторського колективу законопроекту, Н.П. Южаніною, Т.Г. Остріковою, а також рядом громадських активістів – противників «спрощенки», Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України більшістю голосів ухвалила рішення:

«Вважати законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації» (№3357 від 26.10.2015) прийнятним за умови вилучення норм щодо зміни спрощеної системи оподаткування. Водночас Рада підприємців звертає увагу розробників на необхідність його доопрацювання та удосконалення (у частині, що стосуються розділу податку на прибуток (переходу до оподаткування розподіленого прибутку), договірної та звичайної ціни, акцизних накладних, загального навантаження на фонд оплати праці, системи електронного адміністрування ПДВ) та висловлює готовність прийняти активну участь у цьому процесі.»

Повний текст Рішення Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України від 30 жовтня 2015 року Ви можете скачати ТУТ.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP