ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

05 листопада 2015
Законопроект №1910 щодо перегляду збору з ювелірних виробів передано на розгляд Верховної Ради України у другому читанні

Шановні учасники ювелірного ринку!

Після проведеної Союзом ювелірів України роботи проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про збір на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування щодо врегулювання збору з ювелірних виробів» (реєстр. №1910 від 02.02.2015 р.) передано з профільного парламентського Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Одночасно Союз ювелірів України офіційно звернувся до Голови Верховної Ради України В.Б. Гройсмана, Першого заступника голови ВР А.В. Парубія, Заступника голови парламенту О.І. Сироїд, Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Л.Л. Денісової з проханням сприяти сприяти включенню до порядку денного найближчих пленарних засідань Верховної Ради України питання розгляду в другому читанні законопроекту №1910.

Законопроект включено до порядку денного 3-ї сесії Верховної Ради України VIII скликання.

Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення зазначений законопроект розглянуто та прийнято рішення з урахуванням зауважень Головного юридичного управління та поправок народних депутатів України рекомендувати прийняти його в другому читанні та в цілому, як Закон України.

Ювелірна галузь підтримує законопроект №1910 у редакції, підготовленій до другого читання, що було підтверджено рішенням Всеукраїнських зборів учасників ювелірного ринку 13.10.2015 р.

Законопроект передбачає заміну діючого збору на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, який сплачується при поданні ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом за ставкою 10% вартості основного дорогоцінного металу в сплаві за цінами НБУ, на збір з вартості наданих послуг з виготовлення ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, вартості реалізованих зазначених виробів за ставкою 2% об`єкту оподаткування.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua