ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

20 жовтня 2011
Верховна Рада України прийняла спрощену систему оподаткування в цілому як закон

20 жовтня 2011 року об 11:22 Верховна Рада України прийняла в цілому як закон проект Закону України від 16.05.2011 р. №8521 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва).

Прийняття цього закону малий та середній ювелірний бізнес чекав довгих шість з половиною років.

Союз ювелірів України брав на себе великі зобов`язання перед підприємцями, і в результаті виборов збереження права на єдиний податок для малого та середнього ювелірного бізнесу, що сьогодні знаходить своє відображення в головному фінансовому акті України – Податковому Кодексі.

Представники Союзу ювелірів України у 2005-2011 роках брали активну участь у численних робочих групах та комісіях з питань опрацювання положень спрощеної системи оподаткування, створених при Кабінеті Міністрів України, Верховній Раді України, Державній податковій службі, Держкомпідприємництві.

За цей період малий ювелірний бізнес пережив численні спроби скасувати право на єдиний податок або зобов`язати підприємців застосовувати касові апарати. Тільки активна позиція учасників ювелірного ринку та виважений фаховий підхід Союзу ювелірів України зробили ці спроби нікчемними.

У результаті плідної співпраці Кабінет Міністрів України разом з представниками малого бізнесу розробив той законопроект, який потрібний для розвитку приватної ініціативи та сприятиме зайнятості населення.

Прийнятий закон не містить жодних обмежень на застосування спрощеної системи оподаткування виготовлювачами та торговцями ювелірними виробами. Не зможуть працювати на єдиному податку тільки суб`єкти малого підприємництва, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення.

Прийнятий закон значно розширює можливості застосування спрощеної системи оподаткування учасниками ювелірного ринку – суб`єктами малого підприємництва. Значно зросте гранично допустимий обсяг річного доходу для платників єдиного податку. Ставки єдиного податку для юридичних осіб будуть зменшені вдвічі, а для фізичних осіб будуть адекватними до ставок, що діяли до 1.01.2011 р. Скасовується ставка єдиного податку за кожного найманого працівника, яка на сьогодні становить 50% від установленої ставки єдиного податку. Суттєво буде спрощений облік, який повинні вести платники єдиного податку. Свідоцтво платника єдиного податку видаватиметься безстроково.

Ми впевнені, що Президент України В.Ф. Янукович підпише прийнятий закон.

Норми Податкового Кодексу в частині спрощеної системи оподаткування будуть введені в дію з 1 січня 2012 року.

Союз ювелірів України проводитиме інформаційно-консультаційну роботу з учасниками ювелірного ринку з метою максимально повного ознайомлення підприємців і керівників підприємств з новими правилами роботи на єдиному податку.

Вітаємо всіх учасників ювелірного ринку з великою спільною перемогою!

З повагою,
президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб
генеральний директор Союзу ювелірів України Едуард Джумажанов    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP