ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

25 листопада 2015
Союз ювелірів України провів попереджувальний пікет під стінами профільного Комітету Верховної Ради. Депутати на словах обіцяють не скасовувати право малого ювелірного бізнесу на єдиний податок у проекті ліберальної податкової реформи.

25 листопада 2015 р. представники малого ювелірного бізнесу вийшли на попереджувальний пікет за збереження існуючої спрощеної системи оподаткування та запровадження мораторію на внесення змін до неї. Пікет проводився під стінами будівлі Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Організатором пікету виступив Союз ювелірів України, який понад 10 років захищає право малого ювелірного бізнесу на спрощену систему оподаткування. До нього долучилися представники дружніх організацій. Наші вимоги - НЕ ЧІПАЙТЕ СПРОЩЕНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ ! ВВЕДІТЬ 5-РІЧНИЙ МОРАТОРІЙ НА ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО НЕЇ!

Підприємці та директори малих підприємств ювелірної галузі з Києва, Полтавщини, Харківщини і переселенці з Донбасу домоглися відповіді Голови Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, що позиція малого ювелірного бізнесу щодо збереження права на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності буде врахована. Аналогічну позицію висловила також народний депутат Тетяна Острікова – одна з ідеологів і головних розробників законопроекту №3357, яка напередодні на круглому столі в "Укрінформі" з питань перспективи спрощеної системи в контексті податкової реформи вперше висловилася за збереження спрощеної системи оподаткування для малого ювелірного бізнесу.

Народний депутат Олександр Кірш на столичному морозці, від якого камера тремтіла в руках, звернувся до пікетувальників і до всіх ювелірів України з закликом підтримати «ліберальну» податкову реформу - законопроект №3357 і запевнив, що всі їхні зауваження будуть враховані, і що учасники ювелірного ринку залишаться на єдиному податку.

Втім, слова словами, а ми чекаємо реальних дій. Наша позиція - або норми, які забороняють малому ювелірному бізнесу бути платниками єдиного податку, повинні бути виключені з законопроекту №3357 ще до першого читання, або його співавтори, які не згодні з обмеженнями прав малого підприємництва на спрощену систему оподаткування, мають відкликати свої підписи під законопроектом.

Союз ювелірів України не підтримуватиме проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації" (реєстр. №3357 від 26.10.2015 р.) до виключення з нього норм щодо внесення змін до спрощеної системи. Наша позиція: будь-які зміни до "спрощенки" можливо розглядати тільки після отримання досвіду функціонування оновленої, після проведення докорінної реформи, загальної системи оподаткування. При цьому ми підтримуємо запровадження мораторію на внесення змін до спрощеної системи.

Під час пікету представники Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб, Оксана Грабовська, Тагір Євсєєв та Леся Саркісова взяли участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Готувалися обговорювати законопроект №3357 щодо "ліберальної" податкової реформи. Однак, не зважаючи на те, що Голова Комітету Ніна Южаніна у своєму листі до Голови ВР Володимира Гройсмана запевняла, що законопроект буде розглянутий Комітетом саме 25 листопада 2015 р., він був виключений з порядку денного засідання парламентського Комітету.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP