ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

16 грудня 2015
Представники Союзу ювелірів України взяли участь у круглому столі «Податкові зміни: нові можливості чи нові проблеми для розвитку економіки України?»

Податкова реформа, до якої нині прикута увага всього українського бізнесу і суспільства, перетворилася на чергову імітацію – безпрецедентно затягнуту, із порушенням норм чинного законодавства, непрозору кампанію в умовах ігнорування відвертого діалогу з громадським суспільством, діловою спільнотою. В такому вигляді її слід вважати проваленою. Внесений для розгляду у Верховній раді України пакет законопроектів №3630, 3631, 3627 у запропонованій редакції є неприйнятним. Такого висновку дійшли учасники круглого столу «Податкові зміни: нові можливості чи нові проблеми для розвитку економіки України?» в УСПП за участі народних депутатів, представників Антикризової ради громадських організацій України, промисловців і підприємців. Від Союзу ювелірів України у роботі круглого столу взяли його президент Дмитро Видолоб та підприємець Оксана Грабовська, які виступили з доповідями.

Представники ділової спільноти сформулювали основну вимогу – до моменту розробки справжньої податкової реформи залишити чинну систему оподаткування, на базі якої прийняти Державний бюджет України на 2016 рік. Серед вимог учасників круглого столу – збереження діючої спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності для суб`єктів малого підприємництва. Учасники засідання ухвалили заяву, де зазначили найбільш неприйнятні моменти запропонованих Кабміном змін, які мають бути обов’язково враховані під час розробки справжньої податкової реформи.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP