ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

16 грудня 2015
Представники Союзу ювелірів України взяли участь у засіданні профільного Комітету Верховної Ради під час розгляду урядового законопроекту №3630 щодо податкової реформи

На засіданні парламентського Комітету з питань податкової та митної політики 16.12.2015 р. розглядався внесений Кабінетом Міністрів України законопроект «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні» від 11.12.2015 реєстр. №3630.

У засіданні Комітету взяли участь Голова Ніна Южаніна, члени Комітету – народні депутати України, заступник Міністра фінансів Олена Макеєва, яка, презентувала законопроект, представники громадськості, зокрема від Союзу ювелірів України – його президент Дмитро Видолоб та підприємець Оксана Грабовська.

Голова Комітету Ніна Южаніна заявила, що законопроект №3357 щодо «ліберальної» податкової реформи на даний час розглядатися не буде. Замість цього вона запропонувала обговорити ті необхідні правки до урядового проекту податкової реформи №3630, щоб його можна було прийняти. Значить, голова профільного Комітету налаштована на ухвалення саме законопроекту №3630, винесеного Кабміном.

Крім знищення «спрощенки» та єдиного податку з його заміною на, по суті, податок на чистий дохід за ставкою 20%, в урядовому законопроекті №3630 передбачено 10-кратне збільшення штрафів за порушення податкового законодавства.

Народний депутат Оксана Продан запропонувала прийняти Державний бюджет на 2016 рік на діючій податковій базі та не приймати урядовий законопроект №3630: «Якщо ми нівелюємо всі «гадості», які нам пропонував уряд, то для чого приймати цей кодекс? Якщо ми його робимо не таким страшним, але все-таки поганеньким, то навіщо? Давайте приймемо бюджет на діючій податковій базі, а потім на базі законопроекту №3357 або іншого проекту проведемо податкову реформу».

Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніної озвучила пропозиції щодо внесення змін до спрощеної системи оподаткування та запропонувала викласти всі норми у редакції, запропонованої главою 1 Розділу XIV законопроекту №3357, який передбачає скасування права малого ювелірного бізнесу на застосування спрощеної системи.

Проект рішення Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики щодо законопроекту №3630 Ви можете скачати ТУТ.

Лідер парламентської фракції Радикальної партії Олег Ляшко розгромив законопроект №3630 і заявив, що його фракція за «цей хлам» голосувати не буде. Але у нього невелика фракція, яка не вирішує проблему збереження спрощеної системи.

Депутати Тетяна Острікова (фракція «Самопоміч») та Андрій Антонищак (фракція БПП) також заявили, що голосувати за законопроект №3630 не будуть. Тетяна Острікова виступила від імені всієї фракції.

Депутат Олександр Кірш ("Народний фронт"), критикуючи законопроект №3630 заявив, що його за грантові гроші писала компанія-самозванець, яка використала по франшизі назву відомої компанії Price Waterhouse. Він вважає, що коаліція завтра не збере більше 150 голосів, і якщо його все ж таки приймуть, значить буде нова коаліція. Кірш заявив, що не хоче більше слухати «цю дівчинку» - заступника міністра фінансів Олену Макееву - і вимагав викликати Міністра фінансів Наталію Яресько на засідання Комітету.

Тим не менш, всі емоційні заяви політиків не заважали розглядати законопроект №3630 по суті.

Проте, поки депутати обговорювали податкову реформу Кабміну, деякі народні депутати покинули залу засідань, і кворуму не стало. Ніна Южаніна: «Ну як же так, хто пішов? Треба голосувати і приймати рішення, а ми не можемо».

Немає кворуму – немає жодного рішення профільного Комітету Верховної Ради України щодо законопроекту №3630. Розгляд та прийняття рішення щодо цього законопроекту будуть відбуватися у сесійній залі на позачерговому засіданні Верховної Ради України 17 грудня 2015 року.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP