ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ  
главная новости

17 декабря 2015
Всеукраїнська акція за збереження спрощеної системи оподаткування відбулася біля стін Верховної Ради України

17 грудня 2015 року підприємці з усіх регіонів України провели біля стін Верховної Ради акцію «За збереження спрощеної системи оподаткування! Підприємці проти податкового свавілля!».


Підприємці стояли і на площі,
і в Маріїнському парку…
У акції взяло участь більше 10 000 осіб, серед яких підприємці з різних областей України, члени підприємницьких об'єднань, аграрії та представники профспілок України. Представники Союзу ювелірів України, який виступив співорганізатором акції, також взяли в ній активну участь


...І перед сценою, і за нею.
Проект резолюції учасників акції зачитав зі сцени Президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб. Резолюція була підтримана одноголосно.


РЕЗОЛЮЦІЯ
учасників акції «За збереження спрощеної системи оподаткування!
Підприємці проти податкового свавілля!»


17 грудня 2015 року
м. Київ, площа Конституції

Ми, підприємці України, власники та керівники малих підприємств, представники громадських об’єднань та асоціацій малого і середнього бізнесу звертаємося до Верховної Ради України з вимогами:

1. забезпечити при прийнятті змін до податкового законодавства України та Державного бюджету України на 2016 рік дотримання вимог статті 4 Податкового кодексу України та статті 96 Конституції України;

2. Відхилити проект Закону України «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні» від 11.12.2015 реєстр. №3630, який є імітацією податкової реформи, знищує спрощену систему оподаткування, не створює сприятливий інвестиційний клімат, проте може призвести до вкрай тяжких соціально-економічних наслідків, насамперед зростання безробіття, падіння надходжень до Державного та місцевого бюджетів, масової вимушеної еміграції найбільш активної частини українського суспільства – середнього класу;

3. Прийняти Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» на діючій податковій базі.

4. Не підтримувати прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації» від 26.10.2015 р. реєстр. №3357 до виключення з нього положень, які змінюють діючу спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

5. Запровадити трирічний мораторій на внесення змін до діючої спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

6. Забезпечити відкритість і прозорість при розробленні законодавчих ініціатив щодо змін до податкової системи України з урахуванням основних засад державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності та залученням представників малого та середнього бізнесу.

7. Забезпечити стабільність і прогнозованість податкового законодавства України.

Після прийняття резолюції Дмитро Видолоб дав коротке інтерв`ю для засобів масової інформації.


Дмитро Видолоб та нардеп
Оксана Продан на сцені
На сьогоднішньому позачерговому засіданні Верховної Ради остаточного рішення з податкової реформи прийнято не було. Урядовий законопроект №3630 розкритикували практично всі народні депутати за всіма можливими параметрами. У тому числі згадали про обмеження інтересів сектора малого та середнього бізнесу і аграріїв.

Як заявив Володимир Гройсман, для доопрацювання даного законопроекту і проекту бюджету на 2016 року формується робоча група, куди увійдуть представники від фракцій, Кабінету Міністрів України, податкового та бюджетного комітету ВРУ і з безпосередньою участю Прем'єр Міністра України Арсенія Яценюка.


Ювеліри охороняють
сцену від можливих
провокацій

Таким чином, Хоча ця маленька перемога не означає, що черговий наступ влади на права малого підприємництва на спрощену систему на цьому зупиниться.

Довідково:

Союз ювелірів України виступив співорганізатором акції 17.12.2015 р. разом з ВОМСБ «Фортеця», ВГО «Союз захисту підприємництва», ГС «Національна асамблея України», «Українською таксомоторною асоціацією» та організаціями аграріїв – це ті організації, які виділяли кошти і вживали всіх заходів, щоб акція відбулась якомога масштабнішою. Безпосередньо у мітингу взяли участь представники інших об'єднань та чисельні небайдужі громадяни.
    

Перечислить средства в Союз ювелиров Украины


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опрос  


  События в Украине и мире  


  АРХИВ НОВОСТЕЙ  

2017

февраль март апрель октябрь
2016

январь февраль март апрель май июнь июль август сентябрь
2015

январь февраль март апрель май июнь июль август сентябрь октябрь ноябрь декабрь
2014

январь март апрель май июнь июль август сентябрь октябрь ноябрь декабрь
2013

январь февраль март апрель май июнь июль август сентябрь октябрь ноябрь декабрь
2012

январь февраль март апрель май июнь июль август сентябрь октябрь ноябрь декабрь
2011

январь март апрель май август сентябрь октябрь ноябрь декабрь
2010

январь февраль март май июнь июль сентябрь октябрь ноябрь декабрь
2009

январь февраль март апрель май июнь июль август сентябрь ноябрь декабрь
2008

январь апрель май июль август октябрь ноябрь декабрь
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP