ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

18 грудня 2015
Чи буде реформована спрощена система оподаткування після акції підприємців 17 грудня 2015 року ?

Шановні учасники ювелірного ринку України!

Результатом нашої всеукраїнської акції підприємців біля стін Верховної Ради України 17.12.2015 р. був зрив голосування у парламенті за урядовий законопроект №3630 «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні», яким фактично знищувалася спрощена система оподаткування та єдиний податок.

На вчорашні події миттєво відреагував Міжнародний валютний фонд, який висловив стурбованість реакцією Верховної Ради на проекти податкової реформи та держбюджету-2016 та пригрозив розривом співпраці та фінансування України.

Про це йдеться в повідомленні МВФ із посиланням на першого заступника директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона. «Після значної роботи на технічному рівні, проект держбюджету і податкова реформа були передані в парламент 11 грудня. Ми стурбовані дискусією, яка була вчора в парламенті, який фактично відкинув пропозиції уряду за новим податковим кодексом і держбюджету на 2016 рік», - цитує прес служба Ліптона. МВФ підкреслює, що показник дефіциту держбюджету на 2016 рік на рівні 3,7% є ключовою умовою для завершення другого перегляду в рамках програми співпраці EFF України і МВФ.

У той же час не менш важливим залишається і умова структурних реформ, які підтримує проект держбюджету Міністерства фінансів. МВФ вважає, що затвердження бюджету, який відхиляється від програмних цілей на 2016 рік, призведе до порушення програми співпраці і розриву міжнародного фінансування України.

Весь день між народними депутатами, урядовцями та представниками МВФ тривали переговори щодо подальшого реформування податкової системи України. У результаті було домовлено, що податкова реформа відбудеться у 2015 році, проте, вони не буде глобальною, а лише «точковою» для забезпечення мінімальних вимог МВФ щодо розміру дефіциту державного бюджету.

Спрощену систему оподаткування буде збережено. Єдині зміни діючої системи, за наполяганням уряду, стосуватимуться платників єдиного податку третьої групи – це зменшення гранично допустимого річного обороту з 20 млн грн. до 5 млн грн. (в урядовому законопроекті №3630 було передбачено до 2 млн грн.), водночас ставки єдиного податку повернуться на рівень 2014 року – це 3% за умови додаткової сплати ПДВ або 5% без сплати ПДВ.

Результати домовленостей у частині спрощеної системи оподаткування озвучила народний депутат України Оксана Продан.

Після сьогоднішніх подій слід чекати внесення на розгляд Верховної Ради України чергового «компромісного» варіанта передноворічної податкової реформи під тиском МВФ.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua