ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

23 грудня 2015
У порядку денному пленарного засідання Верховної Ради 24 грудня – розгляд у другому читанні законопроекту №1910 щодо перегляду збору з ювелірних виробів

Повідомляємо, що питання розгляду у другому читанні проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» (щодо врегулювання збору з ювелірних виробів), реєстр. №1910 від 02.02.2015 р., включено до порядку денного пленарного засідання Верховної Ради України 24 грудня 2015 року.

Впродовж 7 тижнів Союз ювелірів України та народний депутат України Оксана Продан, яка є співавтором законопроекту №1910, домагалися включення його до порядку денного пленарного засідання парламенту.

Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення зазначений законопроект розглянуто та прийнято рішення з урахуванням зауважень Головного юридичного управління та поправок народних депутатів України рекомендувати прийняти його в другому читанні та в цілому, як Закон України.

Ювелірна галузь підтримує законопроект №1910 у редакції, підготовленій до другого читання, що було підтверджено рішенням Всеукраїнських зборів учасників ювелірного ринку 13.10.2015 р.

Законопроект передбачає заміну діючого збору на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, який сплачується при поданні ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом за ставкою 10% вартості основного дорогоцінного металу в сплаві за цінами НБУ, на збір з вартості наданих послуг з виготовлення ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, вартості реалізованих зазначених виробів за ставкою 2% об`єкту оподаткування.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua