ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

20 лютого 2016
У столичному НСК "Олімпійський" розпочала роботу перша спеціалізована виставка ювелірних прикрас та аксесуарів KYIV JEWELLERY SHOW 2016 (+фото).

У столичному НСК "Олімпійський" розпочала роботу перша спеціалізована виставка ювелірних прикрас та аксесуарів Kyiv Jewellery Show, яка проводиться за підтримки Союзу ювелірів України.

Вперше за 13 років професійні ювелірні виставки повернулися до центру Києва. До того ж, цим виставкам є куди розширятися, адже V.I.P.-зона "Олімпійського" дозволяє у майбутньому збільшити площу експозиції у декілька разів.

Виставка вперше проводиться у європейському форматі. Це видно і в архітектурі та оздобленні експозиції, і у програмі заходів. Розвиток виставки Kyiv Jewellery Show має передбачати реалізацію маркетингових стратегій, тактик і заходів щодо залучення професійних покупців з України та країн ЄС, аналогічних до тих, що застосовуються провідними європейськими ювелірними виставками, і чого поки що немає в Україні.

Чому Союз ювелірів України приєднався до виставкового проекту, ініційованого угорською компанією ANV-KER Group, та взяв активну участь у його реалізації? Насамперед тому, що СЮУ підтримує розвиток ювелірних виставок в Україні та участь українських ювелірних компаній на міжнародних виставках за кордоном. Майже всі національні ювелірні виставки стали професійними бізнес-форумами у 1997-2004 роках завдяки зусиллям нинішнього президента СЮУ, який підтримував їх.

По-друге, угорські партнери спеціалізуються на розробці та виробництві виставкових стендів, виставкових послугах, організації заходів, проведенні конкурсів та форумів на території Євросоюзу.

По-третє, компанія має офіс в Дебрецені - другому місті Угорщини, яке сьогодні стає логістичним і туристичним центром Центральної Європи, оскільки в ньому розташований один з найдешевших на континенті аеропортів з найбільш привабливими цінами за популярними напрямками, і знаходиться лише в 100 км від українського кордону.

З угорськими партнерами йтиметься про презентацію, виведення, розміщення та просування української ювелірної продукції на ринках країн насамперед Центральної та Східної Європи, впровадження програм стимулювання оптових покупців як всередині країни, так і за її межами, стимулювання та розвиток професійних ювелірних виставок в Україні.

Перший досвід створив перші відчуття. Привітна та комфортна атмосфера виставки, легка ненав`язлива «жива» музика і навіть червона доріжка при вході справляють приємні враження на учасників та відвідувачів.

Заворожують колекції прикрас українських ювелірів. Особливий акцент зроблений компаніями-учасницями на авторських роботах. Скоріше за все, так вийшло випадково, але вийшло вражаюче.

Насиченою виявилася програма професійних заходів першого дня виставки. Разом з Andrii Onopriyenko, керівником проекту Golden Place, ми провели конференцію "Вихід вітчизнаних виготовлювачів ювелірних виробів на ринки країн Євросоюзу в умовах Угоди про асоціацію Україна-ЄС", після чого відбувся відкритий семінар з питань застосування стандартів і технічних умов в ювелірній галузі та новацій у законодавстві у сфері стандартизації. Професійні заходи в рамках виставки проходитимуть щодня, програма опублікована на сайті Союзу ювелірів України.

Офіційне відкриття виставки Kyiv Jewellery Show відбулося в урочистій обстановці. У церемонії взяли участь представник організаторів виставки - керівник угорської компанії ANV-KER Group Norbert R?zsa (Норберт Рожа), президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський та президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб.

Учасники і відвідувачі виставки хвилиною мовчання вшанували пам`ять Героїв Небесної сотні, полеглих під час трагічних подій на Майдані два роки тому.

Урочиста частина завершилася спільним виконанням Державного гімну України.

Виставка триватиме до 18:00 понеділка, 22 лютого 2016 року. Вхід на виставку вільний.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP