ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

11 квітня 2016
Наші віхи – наші успіхи. Асоціація "Союз ювелірів України" відзначає своє 10-річчя

У ці дні виповнюється 10 років з моменту державної реєстрації Асоціації "Союз ювелірів України" - єдиного представницького органу вітчизняної ювелірної галузі, який з року в рік реальними справами і досягненнями захищає права та законні інтереси виготовлювачів і торговців ювелірними виробами.

Союз ювелірів України виконує свої основні функції - представництво інтересів ювелірної галузі в органах законодавчої та виконавчої влади та участь у здійсненні державної податкової, регуляторної, митної політики, правозахисна діяльність, інформаційне та консультаційне обслуговування учасників ювелірного ринку, підвищення їхньої правової грамотності, сприяння розвитку експорту ювелірної продукції вітчизняного виробництва та зовнішньоекономічної діяльності в цілому, забезпечення комунікації між виробниками і торговцями ювелірними виробами.

Збереження впродовж багатьох років права малого ювелірного бізнесу на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, скасування ліцензій для виготовлювачів і торговців ювелірними виробами та ліцензійних умов, встановлення адекватного порядку здійснення державного нагляду (контролю) із суттєвим зменшенням можливостей для адміністративного тиску владних органів на ювелірний бізнес, проведення глибокої дерегуляції господарської діяльності в ювелірній галузі - скасування звітності про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням, порядку їх одержання, використання, обліку та зберігання, скасування обов'язкового застосування державних і галузевих стандартів та технічних умов, скасування заборони на вивезення за межі України дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, як давальницької сировини, а згодом – і дозволів Мінфіну на їх вивезення, зменшення кількості документів для митного оформлення ювелірної продукції, постійна результативна робота по вдосконаленню національного законодавства в інтересах учасників ювелірного ринку - це далеко не повний перелік досягнень Союзу ювелірів України.

Спільно з нашими партнерами ми домоглися збереження права фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку, не застосовувати касові апарати та скасували обов'язкове ведення ними обліку товарних запасів. Ми захищаємо спрощену систему оподаткування суб`єктів малого підприємництва від знищення або вихолощення.

Завдяки нашій організації ювелірний ринок України з одного з найбільш регульованих і контрольованих державою перетворився на майже вільний економічний простір, де домінує підприємницька ініціатива, а не надумані та «спущені згори» регуляції.

Далеко не все задумане реалізовано. У нас великі плани на майбутнє.

По-перше, необхідно домогтися перегляду нищівного для ювелірної галузі авансового збору на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, який сплачується при поданні ювелірних виробів з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом за ставкою 10% вартості основного дорогоцінного металу в сплаві. Для перегляду цього збору за нашою ініціативою у Верховній Раді України народними депутатами Оксаною Продан, Олександрою Кужель та Олександром Ксенжуком зареєстрований і прийнятий в першому читанні законопроект №1910 від 02.02.2015 р., який профільний Комітет ВР рекомендує прийняти з поправками народних депутатів у другому читанні та в цілому, як Закон України.

У подальшій перспективі необхідно створити для ювелірної галузі рівні умови з іншими галузями і сферами господарської діяльності, скасувати будь-яке додаткове оподаткування учасників ювелірного ринку. Адже збір на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування при операціях з ювелірними виробами запроваджувався як тимчасовий спосіб наповнення Державного бюджету, який рано чи пізно має бути скасований.

По-друге, потрібно звести до мінімуму втручання держави в операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, як об'єктами права приватної власності, скасувати обов'язкове ведення їх спеціального обліку суб`єктами господарювання недержавної форми власності та обмеження на право розпоряджатися відходами та брухтом дорогоцінних металів.

По-третє, потрібно створити українським товаровиробникам ювелірної продукції, які виходять на ринки країн Євросоюзу, рівні умови з європейськими виробниками. Для цього необхідно завершити приєднання України до Конвенції з випробування та клеймування виробів з дорогоцінних металів та отримати право клеймувати ювелірні вироби на території України Загальним пробірним клеймом країн (ССМ), без повторного їх клеймування в країнах – членах Конвенції.

По-четверте, для врегулювання відносин між учасниками ювелірного ринку, споживачами і державою необхідно створити ефективну систему саморегулювання ювелірного ринку, внутрішнього контролю за якістю продукції та дотриманням принципів доброчесності та сумлінності ведення бізнесу в конкурентному середовищі.

Союз ювелірів України продовжує займатися вирішенням цих завдань.

Наша організація має авторитет і вагомий вплив в органах державної влади і громадсько-політичних структурах. Союз ювелірів України має представництво у Раді підприємців при Кабінеті Міністрів України, громадських радах при Державній фіскальній службі та Державній регуляторній службі України, Всеукраїнському об'єднанні малого і середнього бізнесу «Фортеця».

У Асоціації «Союз ювелірів України» - перший ювілей. Ми зустрічаємо його гідно, з багатим переліком успіхів і досягнень і твердим, упевненим поглядом у майбутнє.

Дякуємо всім нашим друзям та партнерам за те, що цей відрізок життя нашої організації Ви були разом з нами, підтримували нас і сприяли нашим перемогам.

Дякуємо нашим опонентам за неоціненний досвід, завдяки якому наш Союз став професійним галузевим об`єднанням, діяльність якого завжди націлена на досягнення позитивних результатів.

Вітаємо всіх учасників Союзу ювелірів України з ювілеєм нашої організації!

президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб
генеральний директор Союзу ювелірів України Едуард Джумажанов    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP