ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

06 червня 2016
БІЗНЕС і ВЛАДА - РАЗОМ до кращого майбутнього. У Брюсселю на вищому рівні відбувся Європейський Бізнес Саміт. Представник Союзу ювелірів України взяв участь у саміті.

1-2 червня 2016 року в столиці Євросоюзу – м. Брюссель у Палаці Егмонт відбувся Європейський Бізнес Саміт, який зібрав понад 2 тис. учасників – провідних бізнесменів та лідерів бізнес-асоціацій з країн ЄС, а також представників високих інституцій Євросоюзу. У саміті взяли участь Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер, Президент Європейського Парламенту Мартін Шульц, Президент Ради Європи Дональд Туск, Високий Представник ЄС Федеріка Могеріні, Президент Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, Прем`єр-міністр Королівства Бельгія Шарль Мішель, близько 10 єврокомісарів та інші.


Під час виступу Президента Єврокомісії
Жан-Клода Юнкера

Президент Ради Європи Дональд Туск:
«Бізнес не повинен залишати політику лише самим політикам.
Це було б у чистому вигляді те ж саме,
що грати з ними в азартні ігри»

Президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб взяв участь у Саміті у складі делегації України, яку очолював лідер Українського Союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кінах.


На відкритих дебатах з
Головою Європарламенту
Мартіном Шульцем.

Яскравий виступ Дональда Туска на #EBS2016:
"Радикали, політичні зміни приведуть нас до ентропії та хаосу,
а не до кращого порядку. …
Нам сьогодні вкрай потрібні холодні голови і
гарячі серця. Аби не навпаки".

Під час Саміту відбулися 50 пленарних сесій, на яких виступили 150 доповідачів, захід висвітлювали 200 журналістів з провідних засобів масової інформації.

Хоча Саміт проходив у драматичний для об`єднаної Європи період - напередодні референдуму про вихід Великобританії з ЄС, міграційною кризою та загрозою руйнування Шенгенських угод - значну увагу було приділено питанням розвитку економічних зв`язків з Україною.

Після обговорення зони вільної торгівлі між Канадою та Євросоюзом під головуванням Комісара ЄС з питань торгівлі Сесілії Мальмстрьом робимо висновки для себе:

1) Україна у процесі введення у дію Торгівельної угоди з Канадою випереджає Євросоюз, якому канадська сторона пропонує аналогічні до угоди з нашою країною умови щодо ставок та тарифів;

2) канадські можновладці вже не натякають, а прямо наголошують на тому, що створення зони вільної торгівлі відкриває європейським компаніям не тільки Канаду, а всю Америку. Аналогічні можливості відкриваються перед українським бізнесом;

3) після набрання чинності Торгівельної угоди між Канадою та Україною експорту вітчизняної продукції до цієї північно-американської країни буде дано зелене світло.

А експорт вітчизняної ювелірної продукції і до Канади (чит. +США), і до Євросоюзу матиме преференції – це відсутність квот на експорт, вільне вивезення виробів без відбитків українського державного пробірного клейма України і, відповідно, без сплати збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування з ювелірних виробів, без будь-якого додаткового оподаткування, крім ПДВ у країнах, де він сплачується.


Виступ лідера УСПП
Анатолія Кінаха
на українському ланчі

Україна потужно заявила про себе на Європейському Бізнес Саміті. Вперше УСПП виступив не просто учасником Саміту, а його співорганізатором. Так само вперше в рамках заходу відбувся український бізнес-ланч, проведений УСПП - дуже позитивний захід, який зібрав, напевно, ледь не найбільшу кількість гостей.


З лідером УСПП Анатолієм Кінахом на #EBS2016


Президент Союзу ювелірів України
Дмитро Видолоб на
Європейському Бізнес Саміті 2016
Інвестуйте в Україну, не бійтеся! Вам кажуть, що в нас погані закони і корупція - все одно не бійтеся інвестувати. Бо у нас - нечувані темпи дерегуляції господарської діяльності. Бо таких, як в Україні, фінансових результатів неможливо отримати ніде в Європі. А наше завдання, як бізнес-асоціацій - забезпечити гарантування стабільного регулювання, захисту прав власності, у тому числі на рівні законодавчого органу, центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства.

Про те, як торгувати з Україною, говорили після ланчу на засіданні секції «Як торгувати з сусідами. Політика сусідства та політика розширення». Головне, чого хочуть наші європейські партнери від України - це стабільності.

Водночас, Євросоюз у багатьох питаннях недостатньо робить для малого бізнесу в умовах Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Необхідно докладати більше зусиль для допомоги невеликим компаніям, щоб вони так само скористалися можливостями вільної торгівлі, активніше впливали на торгову політику ЄС. Перший день Європейського Бізнес Саміту 2016 став справжнім українським днем!


На Європейськму Бізнес Саміті з
Президентом і засновником Індійської палати розвитку
малого та середнього бізнесу Чандракантом Салунхе,
Генеральним директором BUSINESSEUROPE
Маркусом Бейрером та Головою Одеської
обласної асоціації роботодавців
півдня України Юрієм Борщенком.

Саміт об`єднав приватні, громадські, неурядові та урядові структури разом. Забезпечуючи спільний форум, всі його учасники мали змогу працювати разом для досягнення спільних цілей, створюючи більш сильне майбутнє.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP