ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

07 червня 2016
У Києві відбулися Збори учасників ювелірного ринку України (фото, відео, рішення)

Шановні учасники ювелірного ринку!

Доводимо до Вашого відома, що 7 червня 2016 р. у приміщенні Державної регуляторної служби України в м. Києві відбулися Збори учасників ювелірного ринку. У заході взяли участь керівники компаній та підприємці сфери ювелірного виробництва та торгівлі з Вінницької, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Хмельницької областей та м. Києва. Про проведення Зборів та питання порядку денного Союз ювелірів України інформував бізнес-спільноту впродовж понад трьох тижнів.

До порядку денного Зборів були включені такі питання:


1. Вступне слово. Про стан і перспективи розвитку ювелірної галузі України.
Доповідач – Видолоб Д.В.


2. Про проекти законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за незаконне видобування та введення в обіг бурштину та виробів з його використанням)» (реєстр. №4462 від 18.04.2016 р), «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо запобігання незаконному видобуванню та введенню в обіг бурштину та виробів з його використанням)» (реєстр. №4466 від 18.04.2016 р.).
Доповідачі – Видолоб Д.В., Грабовська О.Л.

3. Про проходження у Верховній Раді України проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (щодо врегулювання збору з ювелірних виробів)» (реєстр. №1910 від 02.02.2015 р).
Доповідач – Видолоб Д.В.


4. Про хід реформи системи оподаткування у 2016 році.
Доповідач – Видолоб Д.В.


5. Про залучення громадськості до оцінювання кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, відповідальних за державне регулювання та контроль у сфері ювелірного виробництва та торгівлі.
Доповідачі – Видолоб Д.В., Грабовська О.Л.


6. Різне

Доповідь президента Союзу ювелірів України Д.В. Видолоба про стан і перспективи розвитку ювелірної галузі України.

Дмитро Видолоб про «бурштинові» законопроекти №4462 та №4466.

Виступ Оксани Грабовської щодо «бурштинових» законопроектів.

За результатами обговорення були прийняті рішення з кожного питання порядку денного Зборів.


Рішення


Зборів учасників ювелірного ринку України
Державна регуляторна служба України
(м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11)
7 червня 2016 року, 14:00


1. Інформацію про стан і перспективи розвитку ювелірної галузі України взяти до відома.


2.1. Визнати неприйнятними та не підтримати проекти законів України проекти законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за незаконне видобування та введення в обіг бурштину та виробів з його використанням)» (реєстр. №4462 від 18.04.2016 р), «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо запобігання незаконному видобуванню та введенню в обіг бурштину та виробів з його використанням)» (реєстр. №4466 від 18.04.2016 р.) у частині посилення відповідальності учасників ювелірного ринку та поширення обов`язку зі сплати 10%-го збору на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування з ювелірних виробів на сферу оптової та роздрібної торгівлі ювелірною продукцією.


2.2. Союзу ювелірів України, який має представництво у робочій групі Верховної Ради України з напрацювання пропозицій щодо врегулювання видобутку бурштину:


2.2.1. забезпечити висвітлення проблемних питань щодо законодавчого врегулювання видобутку та обігу бурштину та посилення адміністративного тиску на ювелірний ринок в засобах масової інформації; провести прес-конференцію – до 13 червня 2016 р.


2.2.2. на рівні парламентської робочої групи та народних депутатів України вжити всіх необхідних заходів для виключення з законопроектів №4462 та №4466 норм щодо посилення відповідальності учасників ювелірного ринку та поширення обов`язку зі сплати 10%-го збору на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування з ювелірних виробів на сферу оптової та роздрібної торгівлі ювелірною продукцією – до 1 липня 2016 р.


2.2.3. інформувати учасників ювелірного ринку про хід виконання п.п. 2.2.2. Рішення Зборів – постійно.


2.3. Учасникам Зборів інформувати всіх своїх контрагентів з числа суб`єктів господарювання - учасників ювелірного ринку:
- про можливі наслідки та ризики у разі прийняття Верховною Радою України законопроектів №4462 та №4466 – до 13 червня 2016 р.
- про хід виконання п.п. 2.2.2. Рішення Зборів – постійно.


3. Союзу ювелірів України вжити всіх необхідних заходів для включення до порядку денного найближчих пленарних засідань Верховної Ради України питання щодо розгляду у другому читанні проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (щодо врегулювання збору з ювелірних виробів)» (реєстр. №1910 від 02.02.2015 р).


4.1. Інформацію про хід реформи системи оподаткування в Україні взяти до відома.


4.2. Вважати неприйнятними та не підтримувати будь-які законодавчі ініціативи, які звужують застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб`єктів малого підприємництва або скасовують її.


4.3. Союзу ювелірів України інформувати учасників ювелірного ринку про хід податкової реформи – постійно.


5. Союзу ювелірів України звернутися до Міністерства фінансів України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів щодо залучення представників громадськості до оцінювання кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, відповідальних за державне регулювання та контроль у сфері ювелірного виробництва та торгівлі – до 13 червня 2016 р.


6.1. Забезпечити належне фінансування діяльності Союзу ювелірів України, спрямованої на захист прав та законних інтересів учасників ювелірного ринку.


6.2. Учасникам Зборів – звернутися до всіх своїх контрагентів з числа суб`єктів господарювання – учасників ювелірного ринку щодо необхідності перерахування членських та добровільних внесків до Союзу ювелірів України – до 13 червня 2016 р.

Прийнято одноголосно
07 червня 2016 р., 17:08
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP