ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

07 червня 2016
Дмитро Видолоб: час для страйків і мітингів пройшов. У «плач Ярославни» про знищення ювелірної галузі ніхто вже не вірить. У нас є всі важелі впливу на ситуацію, але потрібне належне фінансування.

Президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб на Зборах учасників ювелірного ринку в м. Києві висловив думку, що ювелірам недоцільно оголошувати страйки або проводити мітинги, домагаючись перегляду 10%-го збору на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування з ювелірних виробів та відхилення так званих «бурштинових» законопроектів №4462 та №4466.

«Коли було треба страйкувати, зупиняти виробництво та відмовлятися від подання ювелірних виробів на клеймування, для більшості виготовлювачів збереження власних часток ринку виявилося більш важливим, ніж вирішення спільної проблеми. Якби у першому-другому кварталі минулого року ювеліри оголосили загальний страйк і продемонстрували «нульові» показники бюджетних надходжень збору, ми б однозначно домоглися прийняття нашого законопроекту №1910 в цілому, як Закону, ще до липня 2015 року», - підкреслив він.

Час для страйків і мітингів пройшов, і до них ніхто серйозно не поставиться. По-перше, тому що вже занадто пізно, оскільки суми збору, сплаченого до бюджету в 2015 році в розмірі 211,7 млн грн. та у першому кварталі 2016 року – 67,4 млн грн., свідчать про платоспроможність ювелірної галузі. Ювеліри виконали показник бюджетних надходжень у минулому році на 95,4%. У першому кварталі 2016 року суми бюджетних надходжень від сплати збору зросли на понад 38% порівняно з аналогічним періодом минулого року. «В державі зараз вже ніхто не вірить «плачам Ярославни» про знищення ювелірної галузі. Всі працюють, подають ювелірні вироби на клеймування та сплачують збір», - резюмував Дмитро Видолоб.

По-друге, як наголошували учасники Зборів, страйки не будуть ефективними, оскільки в галузі є доволі велика кількість штрейкбрехерів, які не припинять роботу та продовжать подавати ювелірні вироби на клеймування, сплачуючи 10%-й збір.

В Європі та в усьому цивілізованому світі бізнес вирішує всі питання з державними органами через профільні асоціації. Всі представники тих чи інших галузей є членами відповідних асоціацій.

Союз ювелірів України є галузевою асоціацією, яка за 11 років довела свою високу ефективність у справі захисту прав та законних інтересів учасників ювелірного ринку.

За даними Мінфіну в Україні налічується 3135 учасників ювелірного ринку – виготовлювачів та торговців. Серед них «живих» платників податків, які подають податкову звітність до органів ДФС, налічується 2916. Номінально до складу Союзу ювелірів входять близько 850 суб`єктів господарювання. Багато асоційованих членів СЮУ були присутні на Зборах, але в залі – лише четверо, які стабільно сплачують членські внески, розмір яких у 2016 році становить еквівалент 369 доларів США у національній валюті.

«Ми могли би гарантувати кожному з Вас, що при належному фінансуванні, якби кожен з «живих», активних учасників ювелірного ринку перераховував би хоча би по 350 доларів членських та добровільних внесків, всі би спокійно працювали, без нервів і невизначеності - ми би спочатку інформували громадськість про виникнення проблеми, про те, що ми її вирішуємо, а потім лише звітували б про її успішне усунення. У нас є представництво у вищих державних органах, є всі необхідні важелі впливу на розвиток ситуації. Потрібне тільки належне фінансування», - заявив Дмитро Видолоб.

Він також звернув увагу учасників Зборів, що в усьому світі лобізм базується на фінансуванні та нагадав слова Олександри Кужель, сказані ще 18 років тому: «За закон треба платити… Парадокс: ми хочемо приймати гарні закони, але не платимо людям, які їх пишуть. Безкоштовно фахівці не працюють, і, взагалі, безкоштовним буває лише сир у мишоловці». Платити треба як за те, щоби були гарні закони, так і за те, щоби не було поганих законів.

Довідково: Союз ювелірів України має представництво у складі робочої групи Верховної Ради України з напрацювання пропозицій щодо врегулювання видобутку бурштину, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Громадської ради при Державній фіскальній службі України, Громадської ради при Державній регуляторній службі України.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP