ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

15 червня 2016
Президент Союзу ювелірів України: під виглядом посилення відповідальності за незаконний видобуток бурштину просуваються норми, що призведуть до посилення адміністративного тиску поліції на ювелірну галузь - «Громадське радіо» (текст, аудіо-запис).

14 червня 2016 р. президент Союзу ювелірів України, член робочої групи Верховної Ради з напрацювання пропозицій щодо врегулювання видобутку бурштину Дмитро Видолоб виступив в ефірі «Громадського радіо».

Зокрема, він звернув увагу на те, що під виглядом посилення відповідальності за незаконний видобуток бурштину лобістами з правоохоронних органів просуваються норми, що призведуть до посилення адміністративного тиску поліції на ювелірну галузь.

Так, у законопроекті №4462 «бурштинового» пакету пропонується запровадити адміністративну відповідальність у вигляді значних штрафів і конфіскації за транспортування, експонування, пропонування до реалізації не тільки бурштину або виробів з його використанням, а всіх без винятку ювелірних виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, на які відсутні супровідні документи, що підтверджують їх походження. Відповідні владні повноваження пропонується закріпити за Національною поліцією.

Ювеліри не причетні до незаконного видобутку бурштину, це – зовсім інша галузь. Більшість учасників ювелірного ринку України є фізичними особами-підприємцями, 97,5% з них є платниками єдиного податку, які не зобов`язані вести облік товарних запасів і мати первинні прибуткові документи на товари.

Очевидно, після нетривалого періоду дерегуляції господарської діяльності маятник хитнувся у зворотній бік – до посилення адміністративного тиску на легальний бізнес.

Текст публікації, підготовленої редакцією «Громадського радіо», та повний аудіо-запис передачі доступні за посиланням:

http://hromadskeradio.org/programs/rankova-hvylya/na-robochu-grupu-vru-z-burshtynu-tysnut-lobisty-z-sylovyh-struktur-ekspert
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP