ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

16 червня 2016
Профільний комітет Верховної Ради України пропонує за результатами розгляду в першому читанні повернути законопроект №4466 з «бурштинового» пакету на доопрацювання.

Шановні учасники ювелірного ринку! На даному етапі вирішення проблеми так званих "бурштинових" законопроектів, які зачіпають інтереси ювелірного бізнесу, Союзом ювелірів України було зроблено все, що було в наших силах.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на своєму засіданні 15 червня 2016 року розглянув проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо запобігання незаконному видобуванню та введенню в обіг бурштину та виробів з його використанням) (реєстр. № 4466 від 18.04.2016 р.), поданий народним депутатом України Заставним Р.Й.

Законопроектом пропонується внести зміни до пункту 51 частини другої статті 29 Бюджетного кодексу України щодо уточнення назви збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з ювелірних виробів (який належить до доходів загального фонду державного бюджету), передбачивши додатково його сплату при гуртовій та роздрібній торгівлі бурштином та виробами з нього, ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінного, напівдорогоцінного каміння, дорогоцінних металів.

Чинною нормою встановлено, що цей збір серед іншого сплачується при поданні ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом до казенних підприємств пробірного контролю. Слід звернути увагу, що у такому вигляді зазначений збір запроваджено Законом України від 28.12.2014 р. №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» з 01.01.2015 р. у розмірі 10% від вартості основного дорогоцінного металу, що міститься у сплаві, з якого виготовлено ювелірний чи побутовий виріб.

Слід також зазначити, що відповідно до розпорядження Голови Верховної Ради України від 16.05.2016 р. №172 створено Робочу групу з напрацювання пропозицій щодо законодавчого врегулювання порядку видобування бурштину в Україні, до складу якої входить представник Союзу ювелірів України.

19.05.2016 р. на засіданні робочої групи були заслухані та обговорені зауваження Союзу ювелірів України до, зокрема, законопроектів за реєстр. № 4462 і № 4466. За результатом засідання цієї Робочої групи від 31.05.2016 р. запропоновано профільним комітетам рекомендувати Верховній Раді України зазначені законопроекти направити для підготовки на повторне перше читання.

За підсумками розгляду Комітет Верховної Ради України з питань бюджету ухвалив таке рішення: рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо запобігання незаконному видобуванню та введенню в обіг бурштину та виробів з його використанням) (реєстр. № 4466), поданий народним депутатом України Заставним Р.Й., за результатами розгляду в першому читанні повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

У нас є один місяць для проведення роботи з доопрацювання зазначеного законопроекту - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58785

Проте, не забуваємо, що законопроект №4466 входить до так званого «бурштинового» пакету, до якого включені чотири законопроекти, які розглядатимуться Верховною Радою України та голосуватися однозначно, що робить більш вірогідним його прийняття попри рішення профільного парламентського комітету. Тим більше, що у рішенні від 15.06.2016 р. передбачений розгляд цього законопроекту у першому читанні.

Попереду в нас дуже багато роботи.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP