ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

04 вересня 2016
Привітання президента Союзу ювелірів України Д.В. Видолоба з нагоди Дня підприємця.

Шановні учасники ювелірного ринку!

Сьогодні в Україні відзначається День підприємця. Цього року лейтмотивом привітань від очільників органів державної влади та народних депутатів на адресу підприємців є вислів: "Дякуємо, що не поїхали, дякуємо, що залишилися і продовжуєте справу в Україні".

Справді, є за що дякувати підприємцям. Адже в настільки несприятливій для бізнесу економічній ситуації в країні, за нестабільного податкового законодавства, а для нашої ювелірної галузі - в умовах грабіжницького оподаткування набагато легше перевести бізнес в інші країни, ніж намагатися виживати самим і зберігати створені робочі місця в Україні.

Тільки почуття патріотизму, відповідальності за долі людей та їхні сім'ї і віра в економічне відродження країни стримують широкі верстви українського підприємництва від вимушеної бізнес-еміграції. Це заслуговує на високу повагу до підприємців, і саме такого ставлення до них ми вимагаємо від влади.

На жаль, останні 11 років взаємини влади та бізнесу скоріше нагадують перетягування канату та закон маятника у дії, ніж стабільне партнерство. Варто було зберегти спрощену систему оподаткування, як Мінфін запровадив звітність про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням. Варто було її скасувати разом з ліцензіями, як влада знову різними способами намагалася позбавити права малого ювелірного бізнесу на єдиний податок. Варто було 2014 року затвердити план дерегуляції в ювелірній галузі, який на сьогодні майже повністю виконаний, як влада запровадила авансовий 10%-й збір при поданні ювелірних виробів на клеймування державним пробірним клеймом, який з 2015 року вимиває обігові кошти українських товаровиробників, яких з кожним роком стає все менше. За останні 2 роки ми втратили 40% виготовлювачів ювелірних виробів.

Ми не можемо більше наповнювати Державний бюджет за рахунок втрат виробничих потужностей в галузі і скорочення десятків тисяч унікальних робочих місць.

Як президент Союзу ювелірів України заявляю, що якщо у найближчий час діючий збір при поданні ювелірних виробів на клеймування не буде переглянутий, у нас не залишиться іншого виходу, крім як ставити питання про скасування обов'язкового клеймування ювелірної продукції державним пробірним клеймом.

Підстави для цього є, оскільки державне пробірне клеймо після того, як була вщент зруйнована система державного пробірного контролю за якістю ювелірної продукції, зі знаку якості перетворилося не більше, ніж на символ сплати збору.

Іншого виходу, крім скасування обов'язкового клеймування, може не бути. Ми маємо досвід вирішення завдань такого масштабу. Адже так уже було, коли задля скасування щоквартальної звітності перед Мінфіном, яка порушувала право бізнесу на комерційну таємницю, при сильній протидії цього міністерства нам довелося ліквідувати ліцензування діяльності у сфері ювелірного виробництва та торгівлі. Ми цього домоглися.

Гарантую, що Союз ювелірів України, як це завжди було за всі 11 років нашої діяльності, виконає всі взяті на себе перед своїми учасниками зобов'язання.

Не зважаючи на складну економічну ситуацію, не забувайте про День підприємця - професійне свято по-справжньому вільних людей, які не чекають допомоги від держави, а власними силами і коштами розвивають власну справу та створюють робочі місця. Саме вони є рушієм економіки України, а їхні успіхи напряму впливають на рівень добробуту українського народу.

Вірю у відродження нашої галузі та економіки країни в цілому.

Вітаю Вас з Днем підприємця!


З повагою,


Дмитро Видолоб 
президент Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua