ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

09 вересня 2016
У Верховній Раді зареєстрований новий законопроект про посилення відповідальності за незаконні операції з бурштином

Народними депутатами України В.В. Карпунцовим та І.І. Мельником (обидва з фракції «БПП») у Верховній Раді зареєстрований проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконне видобування, використання бурштину, незаконні операції, у тому числі переміщення його через митний кордон України» (реєстр. №5096 від 08.09.2016 р.).

Законопроектом передбачено, зокрема, встановити кримінальну відповідальність за контрабанду бурштину. Нагадаємо, що з 2012 року контрабанда товарів не є кримінальним злочином, а належить до категорії адміністративних правопорушень.

Окрім того, проект передбачає запровадження кримінальної відповідальності за незаконний видобуток бурштину, а так само незаконне перевезення, зберігання, збут, придбання та інші незаконні операції з обігу. При цьому в законопроекті не розмежовуються поняття бурштину та виробів з нього або з його використанням. Норми законопроекту №5096 не стосуються посилення відповідальності за незаконні операції з ювелірними виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, окрім операцій з бурштином.

Однією з новацій законопроекту буде запровадження кримінальної відповідальності за сприяння службовою особою шляхом використання свого службового становища незаконному видобутку бурштину, його незаконному перевезенню, зберіганню, збуту, придбанню та іншим незаконним операціям.

Звертаємо Вашу увагу на те, що після відкликання народним депутатом України Р.Й. Заставним свого законопроекту №4462 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за незаконне видобування та введення в обіг бурштину та виробів з його використанням)» новий законопроект №5096 став основним у питанні посилення відповідальності за незаконні операції з бурштином. Відтак, усі інші законопроекти, присвячені цій проблематиці, які можуть бути зареєстровані в парламенті впродовж встановленого Регламентом строку, вважатимуться альтернативними і розглядатимуться після прийняття рішення щодо основного проекту.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua