ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

16 березня 2017
Обов`язкове застосування касових апаратів впроваджується з порушенням регуляторних процедур!

Сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій», проект якої був оприлюднений на сайті Мінекономрозвитку 27.02.2017 р.

Після набрання постановою чинності майже 90% всіх видів непродовольчих товарів зможуть продаватися фізичними особами-підприємцями - платниками єдиного податку виключно з застосуванням касових апаратів та обов`язковою видачею фіскального чеку. Текст постанови - http://195.78.68.90/7b96931a/…/679a5..._postanovi.pdf.

Ще вчора на робочій групі у Державній регуляторній службі за участю представників Мінекономрозвитку та зацікавлених організацій ми відстоювали максимально можливе скорочення цього переліку та домовилися про виключення з нього дуже великої кількості груп товарів, у тому числі всіх видів годинників, всіх недорогих периферійних електронних пристроїв, окулярів, колясок дитячих та багато інших товарних груп. При цьому до закінчення встановленого законом строку громадського обговорення проекту постанови залишалося ще 11 днів. Проте, нехтуючи обов`язковими регуляторними процедурами, уряд прийняв постанову з мінімальними змінами.

Як вбачається з супровідних документів, проект постанови не був погоджений Державною регуляторною службою України, що є обов`язковою умовою для прийняття будь-яких проектів регуляторних актів - http://195.78.68.90/…/docs/679…/Dovi...godzhennya.pdf.

Для учасників ювелірного ринку окремо повідомляю, що годинники вартістю понад 510 гривень включені до переліку, і торгівля ними зможе здійснюватися виключно із застосуванням касових апаратів після набрання чинності постановою КМУ. Внаслідок цього під обов`язкове застосування касових апаратів може потрапити вся сфера роздрібної торгівлі ювелірними виробами. Оскільки ці види діяльності об`єднані в один КВЕД 47.77. «Роздрібна торгівля ювелірними виробами та годинниками», який обов`язково зазначається у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування.

Дивує, чому уряд пішов на пряме порушення вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», водночас відкриваючи широке поле для оскарження процедури прийняття постанови та її зупинення в судовому порядку.

Ми готові до таких дій. Наразі ми домагаємося направлення прийнятої постанови на доопрацювання з урахуванням наших зауважень та пропозицій.

Касові апарати ніхто ще не закуповує, не реєструє і не застосовує!
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua