ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

27 листопада 2008
Позачергові Всеукраїнські Збори Союзу Ювелірів України схвалили та підтримали депутатське звернення до Генеральної прокуратури щодо факту розкриття персональної інформації про приватних підприємців-учасників ювелірного ринку.

Оприлюднення Мінфіном на офіційній сторінці в мережі Інтернет інформації про домашні (юридичні) адреси та телефони фізичних осіб-підприємців - учасників ювелірного ринку обурило учасників позачергових Всеукраїнських Зборів Союзу Ювелірів України, які відбулися в м. Києві 27 листопада 2008 року. Підприємці занепокоєні тим, що тепер кожен користувач мережі може навіть без авторизації та паролю "скачати" повну базу даних ліцензіатів. Адже кримінальні елементи та рейдерські угруповування отримали можливість аналізувати стан розвитку бізнесу приватних підприємців на підставі даних про їхні домашні адреси, телефони, кількість та адреси відокремлених підрозділів, та на підставі цих даних готувати протизаконні дії. Таким чином, оприлюднення персональних даних приватних підприємців - учасників ювелірного ринку несе загрозу життю, здоров`ю та майну цих громадян України та членів їхніх сімей.

Союз Ювелірів України офіційно звертався до Мінфіну з вимогою виключити з переліку суб`єктів господарювання - ліцензіатів інформацію про домашні адреси фізичних осіб-підприємців. Проте, від міністерства відповіді не було.

Тому Союз Ювелірів України направив звернення з цього питання до Заступника комітету Верховної Ради України з питань промислової, регуляторної політики та підприємництва, народного депутата України Ксенії Ляпіної, яка розцінила дії Мінфіну як порушення ст. 32 Конституції України та направила 17.11.2008 р. депутатське звернення до Генеральної прокуратури України щодо перевірки факту такого порушення та вжиття відповідних заходів.

В результаті обговорення проблеми розкриття персональної інформації про громадян України учасники Зборів схвалили та підтримали зазначене звернення народного депутата України К.М. Ляпіної до Генеральної прокуратури України.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP