ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

20 березня 2017
Щодо застосування касових апаратів та членства в Союзі ювелірів України

Шановні учасники ювелірного ринку!

 

16 березня 2017 року Кабінет Міністрів України з порушенням законодавства прийняв постанову «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій». Ви можете прочитати прийнятий текст:

Постанова Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 (pdf)

.  

Звертаємо вашу увагу на те, що до прийнятого Переліку включені годинники всіх видів та їх частини (група 91), внаслідок чого під обов`язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій можуть потрапити інші, не пов`язані безпосередньо з торгівлею годинниками види діяльності, зокрема роздрібна торгівля ювелірними виробами. Оскільки ці види діяльності об`єднані в один КВЕД 47.77. «Роздрібна торгівля ювелірними виробами та годинниками».

Застосування альтернативного КВЕД 47.19 «Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах» не є способом захисту прав торговців ювелірними виробами здійснювати свою діяльність без касових апаратів, оскільки цей КВЕД включає також групи товарів, торгівля якими може здійснюватися виключно з використанням касових апаратів – це торгівля побутовими приладами та іграшками.

Зараз Союз ювелірів України робить все можливе, щоби в такій редакції постанова не була опублікована і не набрала чинності. Надані розгорнуті письмові зауваження, проводиться необхідна робота з розробниками – Мінекономрозвитку та торгівлі, а також з Державною регуляторною службою. 17 березня за нашою ініціативою Державна регуляторна служба направила листа органу-розробнику з пропозиціями щодо значного скорочення переліку груп товарів, торгівля якими може здійснюватися виключно з застосуванням касових апаратів, і, зокрема, щодо виключення з цього переліку годинників усіх видів та їх частин, іграшок, недорогих побутових приладів та інших.

Робота продовжується, оскільки сьогодні стало відомо, що Мінекономрозвитку наполягає на застосуванні касових апаратів при торгівлі саме годинниками, не вважаючи витрати суб`єктів господарювання, пов`язані з застосуванням РРО, надмірним обтяженням при торгівлі дорогою продукцією цієї групи, і касові апарати таким підприємцям нібито не нашкодять.

Всі заходи, які здійснюються Союзом ювелірів України, спрямовані на те, щоби учасники ювелірного ринку НЕ були зобов`язані застосовувати з 1 квітня 2017 року касові апарати при торгівлі ювелірними виробами в рамках КВЕД 47.77 або КВЕД 47.19.

Домагаючись зупинення прийнятої постанови Кабміну, ми впевнені, що ці заходи призведуть до очікуваного позитивного результату. Тим не менш, в іншому випадку ми готуємося до оскарження процедури прийняття постанови та зупинення її дії в судовому порядку.

 

Проте, ми хочемо бачити, для кого ми це робимо, хто з нами і зацікавлений у позитивних результатах нашої діяльності на благо ювелірного ринку. Бо якщо це нікому не потрібно, то і ми не повинні це робити.

 

Тому звертаємося до всіх, хто не хоче витрачати за останніми розрахунками понад 113 тисяч гривень на рік (це майже 9500 грн. на місяць !) на адміністративні, технічні та інші витрати при застосуванні касових апаратів, а також нести непрогнозовані витрати у зв`язку з фактичними податковими перевірками, які проводяться без попередження.

 

Вам необхідно стати учасниками Асоціації «Союз ювелірів України», оскільки крім нашої організації немає більше жодної, хто допомагає учасникам ювелірного ринку захищати свої права та законні інтереси!

 

Для вступу до Союзу ювелірів України вам пропонується подати заяву, укласти Договір про членство та сплатити щорічний членський внесок. Вказані документи та рахунок для сплати членського внеску додаються.

Скачати заяву (pdf)

Скачати Договір (pdf)

Скачати рахунок-фактуру (pdf)

 

Чекаємо на ваші заповнені та подані заяви і підписані договори про членство в Асоціації «Союз ювелірів України». 

Електронні копії заповнених документів просимо надсилати електронною поштою за адресою: info@juvelir.org.ua.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua