ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

05 грудня 2011
Союз ювелірів України засуджує антиконкурентні дії альтернативної Асоціації ювелірів України щодо проведення ювелірних виставок

До Союзу ювелірів України потрапила копія листа альтернативної Асоціації ювелірів України, підписаного президентом цієї асоціації Г.І. Мажаровським, у якому міститься інформація про антиконкурентні узгоджені дії альтернативної Асоціації ювелірів України щодо проведення ювелірних виставок.

Лист був направлений Г.І. Мажаровським на адресу організаторів ювелірної виставки «ЮВЕЛІР.UA», яка проходитиме у м. Києві 22-24 грудня 2011 року. Наводимо витяг з тексту листа пана Мажаровського Г.І.: «…Маю коротко поінформувати Вас про порядок проведення ювелірних виставок в Україні. Ювелірні виставки в Україні проходять у відповідності до Графіку виставок на кожний поточний рік, який затверджений загальними зборами Асоціації ювелірів України, члени якої представляють 86% легального бізнесу в країні. Вашої виставки в даному Графіку немає.»

Союз ювелірів України вважає, що у вільному конкурентному середовищі не може бути жодної компанії, яка б могла собі дозволити спробу монополізувати проведення ювелірних виставок в Україні. Кожен, хто хоче провести ювелірну виставку, ярмарку тощо на теренах України має право зробити це на умовах вільної конкуренції без тиску на учасників інших ювелірних виставок з боку будь-яких організаторів компаній або бізнес-асоціацій.

Тому Союз ювелірів України обурений тим, що невелика група, яка, назвавшись Асоціацією ювелірів України, не представляє інтереси навіть 3% учасників ювелірного ринку і яка об`єднує лише декілька десятків великих підприємств і пов`язаних з ними представників малого та середнього бізнесу, намагається встановити монополістичний графік проведення ювелірних виставок в Україні.

Союз ювелірів України закликає всіх, хто стикнувся з будь-якими застереженнями або погрозами щодо участі у виставці «ЮВЕЛІР.UA» з боку представників Асоціації ювелірів України та/або організаторів виставок у «КиївЕкспоПлазі» інформувати про це Союз ювелірів України для вжиття адекватних законних заходів проти тиску на незалежний ювелірний бізнес і проти спроб монополізувати виставкову діяльність. Конфіденційність інформації гарантується. Прийом звернень та всі інші дії виконуються безкоштовно.

Союз ювелірів України запевняє Вас, що будь-які застереження або погрози є нікчемними і не призведуть до жодних проблем для Вас, крім проблем для тих, хто зазіхає на монопольне становище. ВИ - ВІЛЬНІ УЧАСНИКИ ЮВЕЛІРНОГО РИНКУ, і тому МАЄТЕ ВІЛЬНО ОБИРАТИ, В ЯКИХ ЮВЕЛІРНИХ ВИСТАВКАХ ВАМ БРАТИ УЧАСТЬ. А в яких і не брати, оскільки умови участі в них значно дорожчі, ніж у конкурентів або з інших причин.

НЕ БІЙТЕСЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОГРОЗ з БОКУ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ АСОЦІАЦІЇ ЮВЕЛІРІВ УКРАЇНИ або організаторів виставок на «Київ Експо Плазі» !!! Для всіх, хто звернеться до Союзу ювелірів України щодо таких погроз, правова допомога безкоштовна! Працюють професійні адвокати - учасники Союзу ювелірів України, які мають свідоцтва на зайняття адвокатською діяльністю.

Союз ювелірів України звертає увагу органів державної влади, місцевого самоврядування на існуючу проблему, а саме – спробу монополізувати діяльність з проведення ювелірних виставок в Україні.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP