ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

07 грудня 2011
За участю Союзу ювелірів України у Хмельницькій міській раді обговорили ставки єдиного податку для виробників і торговців ювелірними виробами

Під головуванням заступника міського голови м.Хмельницького Ірини Ковальчук відбулося засідання за круглим столом з обговорення проекту рішення виконавчого комітету “Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб в м. Хмельницькому”. У роботі “круглого столу” та дискусії взяли участь представники ДПІ у місті Хмельницькому, управління торгівлі міської ради, Союзу ювелірів України та підприємці міста. Під час засідання порушено низку питань щодо можливості внесення змін Хмельницькою міською радою до рішення стосовно затвердження нових ставок єдиного податку для платників єдиного податку І та ІІ груп, у зв’язку з прийняттям Закону України від 04.11.2011 року № 4014-VI “Про внесення змін до податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності”.

З інформацією щодо проекту рішення виконавчого комітету “Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб в м. Хмельницькому”, а саме застосування спрощеної системи оподаткування обліку та звітності по групах платників єдиного податку виступила заступник начальника державної податкової інспекції у місті Хмельницькому Тетяна Процюк.

Президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб озвучив свої пропозиції та представників малого підприємництва щодо затвердження ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності, які виготовляють та проводять торгівлю ювелірними виробами, звернув увагу присутніх на необхідності внесення змін Хмельницькою міською радою до рішення щодо затвердження нових ставок єдиного податку для платників єдиного податку І та ІІ груп, у зв’язку з прийняттям Закону України від 04.11.2011 року № 4014-VI “Про внесення змін до податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності”, який вводиться у дію з 01.01.2012 року.

Враховуючи висловлені пропозиції запропоновано доповнити проект рішення виконавчого комітету “Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб в м. Хмельницькому” таким змістом:


- для платників єдиного податку І групи (КВЕД 36.22.0, 52.48.2, 52.73.2) у розмірі 10 % від встановленого розміру мінімальної заробітної плати;
- для платників єдиного податку ІІ групи (КВЕД 33.50.0, 36.22.0, 51.47.9, 52.48.2, 52.73.2, 52.73.1, 71.40.0, 74.87.0, 51.19.0) у розмірі 20 % від встановленого розміру мінімальної заробітної плати.

Запропонований проект рішення розглядатиметься на засіданні виконавчого комітету міської ради, остаточне рішення прийматиметься на чергової сесії міської ради, яка відбудеться 14 грудня цього року.

За матеріалами сайту Хмельницької міської ради
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP