ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

10 січня 2012
На місцях органи податкової служби зменшують тиск на учасників ювелірного ринку та просять трохи почекати з поданням заяв на спрощену систему оподаткування. Чекають нових інструкцій.

Як повідомляють підприємці, у багатьох регіонах України органи Державної податкової служби зменшують тиск на підприємців, які здійснюють виготовлення та/або торгівлю ювелірними виробами щодо переходу зі спрощеної на загальну систему оподаткування.

У більшості випадків податківці просять підприємців почекати до 15 грудня з поданням заяв про застосування спрощеної системи оподаткування та пояснюють, що Державна податкова служба України готує нові інструктивні матеріали для використання на місцях.

В ряді регіонів податківці, розуміючи безпідставність та незаконність оприлюдненої 28.12.2011 р. податкової консультації, самостійно видають свідоцтва про сплату єдиного податку за видами діяльності 36.22.0 «Виробництво ювелірних виробів» та 52.48.2 «Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами», щоправда на старих бланках. Адже нові бланки свідоцтв платників єдиного податку ще не надійшли в регіони.

Проте, у деяких регіонах продовжується тиск на підприємців, безпідставні консультації про необхідність застосування реєстраторів розрахункових операцій, незаконні вимоги здати свідоцтва про сплату єдиного податку (які є дійсними до 1 червня 2012 року!!! Нікому не здавати до отримання нового свідоцтва платника єдиного податку!!! Дивіться рекомендації).

У деяких регіонах податківці при поданні заяв про застосування спрощеної системи оподаткування з порушенням законів вимагають документи, які не передбачені ані Податковим Кодексом, ані наказом Мінфіну №1675. Вивчіть ці нормативно-правові акти!

Якщо податківці будуть у Вас вимагати або витяг з Єдиного державного реєстру (з усіма видами діяльності), або копії договорів оренди, або будь-які інші документи, обов`язковість яким не передбачена Податковим Кодексом та наказом Мінфіну №1675, Ви повинні заявляти податківцям про незаконність таких вимог. А якщо немає належної реакції на Ваші зауваження, у Вас є підстави звертатися до прокуратури з вимогою про відновлення законності дій посадових осіб органу ДПС.

Не зважаючи не те, що з кожним днем таких «проблемних» регіонів стає дедалі менше, загальна ситуація по Україні залишається гострою.

УВАГА ! Відмовити у прийнятті заяви про застосування спрощеної системи оподаткування Вам ніхто не має права! У Вас не приймають заяви – надсилайте поштою, відповідно до рекомендацій, і разом з цим направляйте скаргу до прокуратури.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP