ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

10 січня 2012
Рекомендації щодо роботи в січні 2012 року та взаємодії з органами Державної податкової служби України

Шановний учаснику ювелірного ринку!

У зв`язку з оприлюдненням Державною податковою службою України інформації про те, що нібито не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи – підприємці, які здійснюють виготовлення ювелірних виробів та торгівлю ювелірними виробами, Союз ювелірів України повідомляє:

  1. Ми впевнені, що ситуація вирішиться позитивно для учасників ювелірного ринку, і Державна податкова служба відкличе оприлюднену інформацію. Союз ювелірів України сприймає оприлюднену інформацію як прикру помилку, допущену одним з вищих керівників Державної податкової служби, який був згодом зміщений з посади. Сподіваємося, що висловлені Союзом ювелірів України аргументи на захист права малого ювелірного бізнесу на спрощену систему оподаткування будуть сприйняті та враховані керівництвом ДПС України.
  2. Пам`ятайте, що згідно з Податковим Кодексом України органи ДПС не мають права надавати податкові роз`яснення або узагальнюючі податкові роз`яснення податкового законодавства, які колись були обов`язковими для використання. Передбачені Податковим Кодексом України податкові консультації не є обов`язковими для використання та відображають позицію, тобто думку органу ДПС.
  3. Ситуація, що склалася навколо оприлюдненої інформації, не може вирішитися за декілька днів. Союз ювелірів України направив керівництву ДПС України звернення і чекає на відповідь. Також Союз ювелірів України заручився підтримкою ВГО «Фортеця» (голова – Оксана Продан), до якої входять бізнес-асоціації та громадські організації підприємців і членом ради якої є президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб. Як би не було, скоріше за все відповідь Державної податкової служби надійде вже після новорічних і різдвяних свят. Рекомендуємо відстежувати оновлення сайту ДПС www.sta.gov.ua .
  4. У разі, якщо вимоги Союзу ювелірів України не будуть задоволені, ми будемо захищати в судах законні права учасників Союзу ювелірів України в індивідуальному порядку. Паралельно з цим ми будемо ініціювати внесення змін до Закону України «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними». Але, сподіваємося, до цього не дійде.

Союз ювелірів України рекомендує виготовлювачам ювелірних виробів та торговцям ювелірними виробами:

  1. Ні в якому разі не здавати до органів Державної податкової служби видані Вам у 2011 році свідоцтва про сплату єдиного податку. Пам`ятайте, що згідно з п. 5 розділу ІІ «Прикінцеві та заключні положення» Закону України від 04.11.2011 р. №4014-VI видані свідоцтва про сплату єдиного податку на 2011 рік відповідно до Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» є дійсними до отримання свідоцтва платника єдиного податку, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року.
  2. Подавати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності у встановлений строк – до 25 січня 2012 року. Якщо у Вас не хочуть приймати заяву, її слід відправити на адресу Вашої податкової інспекції (адміністрації) до 15 січня 2012 року поштою – рекомендованим листом з повідомленням про вручення адресату та описом вкладеного. Консультації з поштових відправлень Вам нададуть у поштовому відділенні. Таким же чином заяви можна відправляти спеціальним зв`язком.
  3. Сплатити єдиний податок (для І та ІІ груп) до 20 січня 2012 року за максимальною ставкою або за встановленою ставкою для Вашого виду діяльності відповідно до рішень Вашої місцевої (міської, сільської, селищної) ради.
  4. Відстежувати, чи затверджені місцевими (міськими, сільськими, селищними) радами нові фіксовані ставки єдиного податку для платників І та ІІ груп для Вашого виду діяльності. Пам`ятайте, що якщо нові фіксовані ставки не будуть затверджені, Ви зможете працювати на єдиному податку тільки за ставкою 5% від доходу або 3% від доходу зі сплатою ПДВ, тобто перебуваючи на третій або четвертій групі. Якщо фіксовані ставки для Вашого виду діяльності не затверджені місцевими радами, а Ви подали заяву на І або ІІ групу, Вам буде відмовлено у застосуванні спрощеної системи оподаткування.
  5. Направити до керівників Ваших податкових інспекцій (адміністрацій) листи 3-5.01.2012 р., в яких якісно та аргументовано висловити Вашу незгоду з оприлюдненою позицією ДПС України щодо неможливості бути на єдиному податку виготовлювачам та торговцям ювелірними виробами. Аргументи для таких листів Ви знайдете на цьому веб-сайті Союзу ювелірів України. У листах до податкової вказуйте, що у разі будь-якого тиску на Вас, або відмови у видачі нового свідоцтва платника єдиного податку у 2012 році, або винесення рішень про анулювання свідоцтва про сплату єдиного податку, виданого Вам у 2011 році, або незаконних дій під час перевірок Ви будете звертатися за захистом своїх законних прав до прокуратури і суду.

Хто поки що не є учасником Союзу ювелірів України – вступайте до лав Союзу! Тільки Союз ювелірів України захищає Ваше право на спрощену систему оподаткування!

Пам`ятайте, що Союз ювелірів України консультує та допомагає тільки своїм учасникам відповідно до Статуту. Отримати інформацію за телефоном «гарячої лінії» (066) 257 86 26 можуть також тільки учасники Союзу ювелірів України.

Для всіх, хто не є учасником Союзу ювелірів України, проводяться семінари. Найближча серія семінарів – з 15 січня 2012 року. Зауважте, що участь у семінарах без статусу учасника Союзу ювелірів України не дає права на подальшу консультаційну, інформаційну підтримку та на правозахист і допомогу.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP