ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

10 січня 2012
Про можливі негативні наслідки однієї податкової консультації - скорочення сотень тисяч робочих місць, втрати бюджету та Пенсійного фонду Союз ювелірів України інформує Президента України, Верховну Раду, Уряд, Мінфін та просить сприяння у вирішенні проблеми

Союз ювелірів України звертається до Президента України В.Ф. Януковича, Прем`єр-Міністра України М.Я. Азарова, Голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики В.Ю. Хомутинника, Міністра фінансів України Ф.О. Ярошенка, народних депутатів України з проханням втрутитися в ситуацію та посприяти у вирішенні проблеми переходу малого ювелірного бізнесу на нові правила застосування спрощеної системи оподаткування.

Проблема виникла після оприлюднення Державною податковою службою України податкової консультації від 28.12.2011 р. про нібито існуючу заборону працювати на єдиному податку виготовлювачам та торговцям ювелірними виробами.

Союз ювелірів України у своїх зверненнях наголошує на тому, що лише одна податкова консультація, не змінена або не відкликана своєчасно, здатна призвести до значних негативних наслідків. Це - скорочення 135 тисяч робочих місць у ювелірній галузі, втрати бюджету на рівні 79 млн грн., втрати Пенсійного фонду – 128 млн грн. тільки впродовж 2012 року.

Союз ювелірів України у зверненнях наполягає на тому, що створений в Україні легальний ринок ювелірної продукції не може обійтися без спрощеної системи оподаткування, оскільки до 2012 року 90% всіх операторів ювелірного ринку її застосовували. Без права на спрощену систему легальний ювелірний ринок буде заморожений і, очевидно, перейде в «тінь»! Адже ніхто, перейшовши на сплату ПДВ, маючи певні товарні залишки, але при цьому не маючи права на податковий кредит, не витримає податкового навантаження у вигляді сплати 20% ПДВ з усього отриманого доходу та 5% збору до Пенсійного фонду з продажу ювелірних виробів з золота (крім обручок), платини та дорогоцінного каміння.

Інша аргументація наводиться відповідно до раніше поданих звернень Союзу ювелірів України до керівництва Державної податкової служби України.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP