ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

13 січня 2012
Всім учасникам ювелірного ринку! Терміново відправте телеграми до органів державної влади!

Союз ювелірів України висловив і аргументував свою позицію органам державної влади щодо роботи малого ювелірного бізнесу на єдиному податку і висунув відповідні вимоги.

Вимоги Союзу ювелірів України підтримують партнерські структури - ВГО «Фортеця», Союз малих, середніх і приватизованих підприємств України, Координаційна рада з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України.

Тепер ПОТРІБНО, ЩОБ САМІ ПІДПРИЄМЦІ, тобто Ви, підтвердили, що Вам потрібен єдиний податок, і підтримали вимоги Союзу ювелірів України.

Адже 2010 року Державна податкова адміністрація України давала інформацію, що жодного платника єдиного податку у сфері торгівлі ювелірними виробами немає. А раз таких немає, то і зацікавлених осіб у збереженні єдиного податку для цих видів діяльності теж немає. Але це не так!

Вас тисячі - тих, хто працював на єдиному податку в період з 1998 по 2011 рік! І КОЖЕН З ВАС зараз повинен заявити про своє право бути платником єдиного податку в 2012 році і надалі!

Вам необхідно з 14 по 17 січня 2012 року відправити телеграми до Кабінету Міністрів України, Мінфіну, Державної податкової служби України.

Телеграми приймаються у відділеннях зв'язку та подаються індивідуально від кожного підприємця. Якщо телеграма підписана групою осіб або колективом, то оператору телеграфу слід надати для контролю підписний лист (оригінал, а не копію) з підписами всіх підписантів.

Нижче наводимо дані необхідних Вам адресатів і приблизний текст телеграми.
Прем'єр-Міністру України
М.Я. Азарову
вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008

Першому Віце-прем'єр-міністру України,
Міністру економічного розвитку
і торгівлі України
А.П. Клюєву
вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008

Міністру фінансів України
Ф.О. Ярошенку
вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008

Голові Державної податкової
служби України
О.В. Клименку
пл. Львівська, 8, МСП, м. Київ, 04655

Я, фізична особа-підприємець ..., займаюся виробництвом ювелірних виробів (КВЕД 36.22.0) і торгівлею ювелірними виробами (вказати КВЕД, який Вам підходить, зі списку).Мною створено ... робочих місць. Я сплачую єдиний податок, утримую і перераховую до бюджету податок на доходи фізичних осіб, сплачую єдиний соціальний внесок, додатково плачу 5% збір до Пенсійного фонду з продажу ювелірних виробів.

Податковий Кодекс України дає мені право бути платником єдиного податку, оскільки я не здійснюю видобуток (КВЕД 13.20.0, 14.50.0), виробництво (КВЕД 27.41.0) або торгівлю (КВЕД 51.52.4) дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням.

Державна податкова служба України надала податкову консультацію про те, що з 1.01.2012 р. я не маю право здійснювати виробництво ювелірних виробів і торгівлю ювелірними виробами на єдиному податку. Не дивлячись на те, що податкова консультація не має сили закону, органи ДПС відмовляються приймати у мене заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та видавати мені нове свідоцтво платника єдиного податку.

Прошу дати доручення Державній податковій службі України до кінцевого терміну прийому заяв на єдиний податок (25.01.2012 р.):

  1. відкликати з веб-сайту ДПС України www.sta.gov.ua інформацію про обмеження на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності виробниками і торговцями ювелірними виробами;
  2. відкликати листи і повідомлення про відмову у видачі свідоцтв платника єдиного податку, надані органами ДПС Україна заявникам - суб'єктам господарювання, які здійснюють виробництво і торгівлю ювелірними виробами;
  3. надати нову податкову консультацію про застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності виробниками і торговцями ювелірними виробами;
  4. забезпечити прийняття органами ДПС України заяв про застосування спрощеної системи оподаткування від виробників і торговців ювелірними виробами;
  5. забезпечити своєчасну видачу свідоцтв платників єдиного податку заявникам - суб'єктам господарювання, які здійснюють виробництво і торгівлю ювелірними виробами.

У разі незаконного переведення мене зі спрощеної на загальну систему оподаткування буду змушений повністю припинити свою діяльність і скоротити всіх найманих працівників. Своє законне право бути платником єдиного податку захищатиму в установленому законом порядку.

Підпис
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP