ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

24 січня 2012
Рекомендації Союзу ювелірів України щодо заповнення та подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування (ОНОВЛЕНО 24.01.2012 р.).

Шановний учасник ювелірного ринку!

Хто ще не подавав заяву про застосування спрощеної системи оподаткування - дотримуйтесь цих рекомендацій! Хто вже подав заяву, перевірте себе! Якщо допустили помилки, подайте заяву знову.

Що Вам необхідно зробити:

 1. Скачати бланк заяви тут і його заповнити або заповнити заяву в електронному вигляді.
 2. При заповненні заяви:


  a. «Номер реєстрації в органі державної податкової служби» - взяти з виданої Вам при реєстрації в податковій форми 4-ОПП.
  b. «Дата взяття на облік в органі державної податкової служби» - взяти з виданої Вам при реєстрації в податковій форми 4-ОПП.
  c. У пункті 4 заяви «Дані документа, що підтверджують державну реєстрацію юридичної особи та/або фізичної особи - підприємця (назва, номер, дата)» вказуєте той документ про державну реєстрацію, який у Вас є в наявності, в такому форматі, наприклад: Виписка з Єдиного державного реєстру від «__» _______ _____ року серія ___ № ________; номер запису в єдиному державному реєстрі про державну реєстрацію (перереєстрацію) ______________________ (17 цифр).
  d. Пункти 5.2, 5.3, 5.4 заяви Ви не заповнюєте, оскільки подаєте заяву вперше і не відмовляєтеся від спрощеної системи оподаткування.
  e. У пункті 8 заяви Ви вказуєте обрану ставку єдиного податку і групу, наприклад: 1) для І та ІІ групи - 8. Обрана ставка єдиного податку при переході на спрощену систему оподаткування - 20 відсотків до розміру мінімальної заробітної плати та група 2, або ставка або ставка у відсотках до доходу - ; 2) для ІІІ і IV групи - 8. Обрана ставка єдиного податку при переході на спрощену систему оподаткування - - відсотків до розміру мінімальної заробітної плати та група 3, або ставка або ставка у відсотках до доходу - 5.
  f. У пункті 10 Ви вказуєте види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2005. У сфері ювелірного виробництва і торгівлі Ви можете працювати за такими КВЕД:

  • 33.50.0 - Виробництво годинників;
  • 36.22.0 - Виробництво ювелірних виробів;
  • 51.47.9 - Оптова торгівля іншими непродовольчими товарами споживчого призначення;
  • 52.12.0 - роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах без переваги продовольчого асортименту
  • 52.48.2 - Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами;
  • 52.73.1 – Ремонт годинників;
  • 52.73.2 – Ремонт ювелірних виробів;
  • 71.40.0 - Прокат побутових виробів та предметів особистого вжитку;
  • 74.87.0 - Надання інших комерційних послуг;
  • 51.19.0 - Посередництво в торгівлі товарами широкого ассортименту

  Саме так Ви повинні в заяві вказувати вибрані Вами КВЕД.
  g. Пункт 10.1 заповнюють тільки виробники ювелірних виробів! Заповнювати в таблиці слід так:
  36.22.0 - Вироби ювелірні згідно з ДКПП 36.22.13 .
  h. У пункті 11 робите позначку «відсутній» значками + або V
  i. У пункті 13 робите позначку значками + або V.

 3. До заяви додаєте розрахунок доходу за попередній календарний рік за формою, яку можна скачати тут.


  a. Пункти 1-4 заповнюєте так само, як і при заповненні заяви.
  b. У пункті «Відомості щодо державної реєстрації протягом календарного року: первинна, повторна»: 1) вказуєте «первинна», якщо в 2011 році не було перереєстрації, 2) вказуєте «повторно», якщо в 2011 році Ви проводили перереєстрацію. Інформація про реєстрацію або перереєстрацію міститься у Ваших свідоцтвах про державну реєстрацію, або у виписках, витягах з Єдиного державного реєстру.
  c. У пункті 5 Ви заповнюєте тільки рядок 5.1 та рядок «Загальна сума Отримання доходів», бо до 1.01.2012 р. у Вас був тільки один вид доходу, що підлягав обліку - це виручка.

 4. До заяви та розрахунку доходу рекомендуємо додати копію листа Міністерства фінансів України від 19.01.2012 р. № 31-08160-10-18/1122,, в якому роз'яснюються види господарської діяльності в сфері операцій з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, на які не поширюється спрощена система оподаткування.
 5. До заяви, розрахунку прибутку і копії листа Мінфіну рекомендуємо Вам скласти і докласти звернення до начальника Вашої податкової інспекції (адміністрації).Учасники Союзу ювелірів України можуть завантажити зразок звернення тут.
 6. ІНШІ ДОКУМЕНТИ ВИ НЕ ПОВИННІ ПОДАТИ ОРГАНУ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ! Ні оригінали виданих Вам в 2011 році свідоцтв про сплату єдиного податку, ні копії свідоцтв про державну реєстрацію, ні виписки або витягу з Єдиного державного реєстру, ні копії договорів оренди або документів про право власності на об'єкти нерухомості, ні навіть копії платіжних доручень або квитанцій про сплату єдиного податку за січень 2012 подавати необов'язково! Це не передбачено Порядком подання заяви, затвердженим наказом Мінфіну України від 20.12.2011 р. № 1675.
 7. Заява та додані до неї документи подаються органу податкової служби ОСОБИСТО або ПОШТОЮ. Якщо у Вас відмовляються приймати заяву, Вам необхідно, з урахуванням стислих термінів, відправити документи через підприємство Спецзв'язку цінним пакетом з описом вкладеного, 1 класом доставки. Або через підприємства фельд'єгерського зв'язку. У будь-якому випадку завтра, 25 січня 2012 року, останній термін подання заяв. Ми розуміємо, що податківці створюють Вам штучні перешкоди при подачі заяв. Але якщо Ви не подасте заяви вчасно, Ви не отримаєте свідоцтва платників єдиного податку. Що ми можемо зробити для Вас? Ми можемо ініціювати у Верховній Раді підготовку законопроекту про продовження строків прийому заяв на єдиний податок. А поки що Ви можете повідомити нам П.І.Б. і посаду податківця, який відмовив Вам у прийнятті заяви. Союз ювелірів Україна доповість цю інформацію центральному апарату ДПС України для подальшого визначення переліку тих податківців, які будуть звільнені з займаних посад у зв'язку із прийдешнім скороченням штату ДПС.
 8. Якщо Ви раніше написали заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування, Ви все одно можете до 25.01.2012 р. заяву про застосування спрощеної системи оподаткування.
 9. Якщо орган ДПС до 25.01.2012 р. прислав або вручив письмову відмову у видачі свідоцтва платника єдиного податку, подавайте заяву про застосування спрощеної системи оподаткування повторно в термін до 25 січня 2012 року.
 10. Якщо орган ДПС після 25.01.2012 р. прислав або вручив письмову відмову у видачі свідоцтва, готуйтеся в термін 10 календарних днів з дати отримання Вами такого письмової відмови оскаржити дані дії податкової в окружному адміністративному суді Вашого регіону. Зразок позовної заяви доступний учасникам Союзу ювелірів України тут.
 11. Фізичні особи-підприємці! Якщо міською радою не встановлено ставку єдиного податку для видів діяльності у сфері ювелірного виробництва і торгівлі (див. п.п. f п. 2), Вам потрібно звертатися до міського Голові зі зверненням затвердити ставки єдиного податку для Вас. Інакше Ви не зможете працювати на І або ІІ групи, а будете змушені перейти на ІІІ групу платників єдиного податку. Зразок звернення доступний учасникам Союзу ювелірів України тут.    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP