ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

24 січня 2012
Проблема єдиного податку для виробників, ремонтників, оптових і роздрібних торговців ювелірними виробами вирішена! Відсутність у переліку ДПСУ для «спрощенців» спеціального КВЕД 52.48.2 - це остання проблема, яку потрібно вирішити.

Шановний учасник ювелірного ринку!

Державна податкова служба України оприлюднила перелік видів діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2005, які можуть здійснюватися платниками єдиного податку І, ІІ та ІІІ груп, посилаючись на лист Держкомстату України.

Зауважуємо, що ДПСУ тільки зараз оприлюднила лист Держкомстату, хоча він датований 30 грудня 2011 року. Реальної проблеми з єдиним податком для Вас не було і не повинно було бути! Адже Податковий Кодекс, в розробці якого брав безпосередню участь Союз ювелірів України, з самого початку не обмежував і не обмежує Ваше право на єдиний податок. Всі це розуміють. Але ми розуміємо також, навіщо ДПСУ відтягувала до останніх днів опублікування листа Держкомстату. Тільки завдяки Союзу ювелірів України лише одиниці з тисяч учасників ювелірного ринку добровільно відмовилися від свого права на єдиний податок. Ми їм зараз рекомендуємо подавати заяви про застосування спрощеної системи.

Відповідно до опублікованого переліку Державної податкової служби України види діяльності з виробництва, ремонту ювелірних виробів, оптової торгівлі, роздрібної торгівлі (поки тільки КВЕД 52.12.0) годинниками та ювелірними виробами включені в перелік тих, які можуть здійснюватися платниками єдиного податку.

Відкрити ці документи з офіційного сайту ДПСУ Ви можете тут. (Офіційний сайт ДПСУ, розділ «Місцеві податки» - «Єдиний податок» - «КВЕД»).

Незрозуміло з яких причин вид діяльності за КВЕД 52.48.2 «Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами» не був включений до переліку видів, які можуть здійснюватися на єдиному податку, для жодної з груп. Припускаємо, що це технічна помилка при підготовці матеріалів для публікації.

Якщо ДПСУ поки що займає позицію про неможливість працювати за КВЕД 52.48.2 на єдиному податку, аргументованою відповіддю має стати лист Міністерства фінансів України від 19.01.2012 р. № 31-08160-10-18/1122, в якому роз'яснюються види господарської діяльності в сфері операцій з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, на які не поширюється спрощена система оподаткування. Обмежень на застосування спрощеної системи оподаткування торговцями годинниками та ювелірними виробами НЕМАЄ !

Очевидно, найближчим часом проблема КВЕД 52.48.2 теж буде позитивно вирішена, як і інші проблеми переходу учасників ювелірного ринку на нові правила роботи на єдиному податку, що виникли внаслідок податкової консультації від 28.12.2011 р.

Тим фізичним особам-підприємцям, які хочуть себе перестрахувати, Союз ювелірів України радить у пункті 10 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування вказувати КВЕД ДК 009:2005 - 52.12.0 «Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах без переваги продовольчого асортименту».

КВЕД 52.12.0 прямо зазначений у переліку тих, які можуть здійснюватися платниками єдиного податку. Він також включає в себе роздрібну торгівлю ювелірними виробами. Найкраще цей КВЕД підходить для ювелірних відділів, секцій в торгових центрах, супермаркетах, універмагах.

Ті підприємці, хто в заяві вказував КВЕД 52.48.2, можуть або повторно подати заяву з іншим КВЕД, або почекати кілька днів, а може бути і годин.

У результаті всі, хто подав заяви, отримають свідоцтва платників єдиного податку!

З найкращими побажаннями,

президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб
генеральний директор Союзу ювелірів України Е.Р. Джумажанов    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP