ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

31 січня 2012
Союз ювелірів України рекомендує не забирати в органах ДПС відмови у видачі свідоцтва платника єдиного податку, а чекати на їх відправлення поштою.

Шановний учаснику ювелірного ринку!

У Державній податковій службі України обробляються відповіді на запити ДПСУ про застосування спрощеної системи оподаткування виробниками і торговцями ювелірними виробами, надані в листі Мінфіну України від 19.01.2012 р. № 31-08160-10-18/1122 та Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики від 27.01.2012 р. № 04-39/10-83.

З цих листів виходить, що виробники і торговці ювелірними виробами мають право бути платниками єдиного податку. Тепер Державна податкова служба України повинна прийняти відповідне рішення щодо відкликання або зміни раніше опублікованої податкової консультації від 28.12.2011 р..

Остаточне позитивне рішення проблеми єдиного податку - це питання декількох днів. І ці дні Вам потрібно протриматися!

Але саме в ці дні посилився психологічний тиск працівників податкових органів на підприємців. Нам повідомляють, що в усних розмовах податківці часто вимагають написати заяву про відмову від спрощеної системи. Вони повідомляють підприємцям, що вже нібито готові відмови у видачі їм свідоцтв платника єдиного податку. Листи з відмовами дійсно готові в більшості відомих Союзу ювелірів України випадках. Тільки ці відмови не підписуються керівниками органів ДПС до закінчення 10-денного терміну з дня подачі заяв на єдиний податок. Адже відповідальність за незаконну відмову у видачі свідоцтва може бути набагато більша, ніж за зрив термінів видачі свідоцтва.

Союз ювелірів України рекомендує суб'єктам господарювання - учасникам ювелірного ринку:

1. Не забирати в органах ДПС листи з відмовами у видачі свідоцтва платника єдиного податку навіть у тому випадку, якщо Вам достовірно відомо, що такі відмови підписані керівництвом органу ДПС. Вам слід очікувати відправки такої відмови поштою! Час поштової доставки листа «працює» на Вас для цілей отримання нової податкової консультації від ДПСУ або для цілей оскарження незаконного рішення про відмову у видачі свідоцтва платника єдиного податку.

2. Ні в якому разі не здавати видані Вам у 2011 році свідоцтва про сплату єдиного податку і не писати заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування! У цьому випадку Вам ніхто не зможе допомогти перейти на єдиний податок раніше наступного року, і оскаржити власну добровільну відмову від спрощеної системи Ви, звичайно, не зможете. Раніше видані Вам свідоцтва про сплату єдиного податку є дійсними до видачі нових свідоцтв платника єдиного податку, але не пізніше 1 червня 2012 року.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP