ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

07 лютого 2012
8 лютого в профільному Комітеті Верховної Ради буде розглянуто законопроект, який уточнює норму ПК про право працювати на єдиному податку операторам ювелірного ринку! Законопроект всім треба підтримати!

Шановний учаснику ювелірного ринку України!

Союз ювелірів України повідомляє, що завтра, 8 лютого 2012 Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, митної та податкової політики розгляне на своєму засіданні проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення податкового регулювання», внесений народним депутатом України Ю.В. Каракаєм і зареєстрований 3.02.2012 р. за №9789.

Сьогодні, 7 лютого, законопроект надано до Комітету для ознайомлення.

Зокрема, законопроект № 9789 передбачає, що не можуть бути платниками єдиного податку суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), які здійснюють видобуток, виробництво, торгівлю дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, в тому числі органогенного утворення, КРІМ ВИРОБНИЦТВА ГОДИННИКОВИХ КОРПУСІВ З ДОРОГОЦІННИХ МЕТАЛІВ, ВИРОБНИЦТВА ЮВЕЛІРНИХ ВИРОБІВ З ДОРОГОЦІННИХ МЕТАЛІВ, А ТАКОЖ ОПТОВОЇ І РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ ЮВЕЛІРНИМИ ВИРОБАМИ.

Законопроект №9789 передбачає також встановлення мораторію на проведення документальних та фактичних перевірок платників єдиного податку протягом 2012 року (крім перевірок, пов'язаних з відшкодуванням ПДВ).

Крім того, законопроект №9789 передбачає, що протягом 2012 року фінансові санкції до платників єдиного податку застосовуються в розмірі не більше 1 гривні за кожне порушення, крім порушення строків сплати податків і зборів або подання податкових декларацій і розрахунків, перевищення платниками єдиного податку обсягу доходів або застосування ними іншого способу розрахунків, крім готівкового або безготівкового у грошовій формі.

У законопроекті №9789 також передбачено уточнити поняття безкоштовно отриманих товарів – це товари (роботи, послуги), що були надані платнику єдиного податку згідно з письмовими договорами дарування, іншими письмовими договорами, за якими в момент їх укладення не передбачалася грошова або інша компенсація вартості таких товарів (робіт, послуг) чи їх повернення, а також товари, передані платнику єдиного податку на відповідальне зберігання і використані таким платником єдиного податку. Вартість безкоштовно отриманих товарів включається в суму доходу платника єдиного податку.

Законопроект № 9789 також передбачає вирішення проблеми нарахування та сплати збору за водокористування: не будуть платниками цього збору фізичні особи-підприємці - платники єдиного податку, а також ті суб'єкти господарювання, які використовують воду виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення, в тому числі власних потреб.

Союз ювелірів України вважає, що законопроект № 9789 потребує повної підтримки від учасників ювелірного ринку!

Для забезпечення підтримки в Комітеті ВР законопроекту №9789 Союз ювелірів України закликає ВСІХ учасників ювелірного ринку відправити 7 лютого до кінця дня або 8 лютого до 10:00 телеграми на ім'я Голови Комітету ВР В.Ю. Хомутинніка. Орієнтовний текст телеграми:


Голові Комітету ВР України з питань
фінансів, банківської діяльності,
податкової та митної політики
В.Ю. ХОМУТИННІКУ
вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008

Повністю підтримуємо законопроект від 03.02.12 №9789 і просимо терміново внести його на розгляд Верховної Ради України.

(ФОП ____________)

У разі прийняття позитивного рішення щодо законопроекту №9789 в Комітеті ВР завтра, 8 лютого, Союз ювелірів Україна ЗАКЛИКАЄ ВСІХ негайно відправляти телеграми Голові ВР України В.М. Литвину. Орієнтовний текст телеграми:


Голові Верховної Ради України
В.М. ЛИТВИНУ

вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008

Повністю підтримуємо законопроект від 03.02.12 №9789 і просимо терміново прийняти його, як закон.

(ФОП ____________)
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP