ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

08 грудня 2008
Граничний обсяг виручки для фізичних осіб-підприємців, що працюють на єдиному податку, повинен зрости до 1,5 млн грн, а ставка єдиного податку має бути збільшена - позиція учасників "круглого столу", який відбувся у Верховній Раді України.

"Круглий стіл" з питання законопроекту про спрощену систему оподаткування, підготовленого Мінекономіки, відбувся в Комітеті Верховної Ради України з питань промислової, регуляторної політики та підприємництва за участю заступника Голови цього Комітету, народного депутата України К.М. Ляпіної, Голови Ради підприємців і роботодавців України Т.М. Зацерковної, Голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України О.П. Продан.

Під час "круглого столу" президент Союзу Ювелірів України Дмитро Видолоб оприлюднив позицію учасників ювелірного ринку, висловлену на позачергових Всеукраїнських Зборах Союзу Ювелірів України в м. Києві 27.11.2008 р., про недоцільність і несвоєчасність розгляду законопроекту про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб`єктів малого підприємництва, оскільки результативне голосування у Верховній Раді призведе до значного скорочення робочих місць, зростання безробіття, відходу значної частини легального малого бізнесу в "тінь", зменшення надходжень до бюджету, пенсійного та інших фондів соціального страхування. Д.В. Видолоб також повідомив про реальні причини та можливі негативні наслідки запровадження обмежень на застосування спрощеної системи оподаткування для суб`єктів малого підприємництва - учасників ювелірного ринку.

В ході обговорення представники декількох всеукраїнських громадських організацій та асоціацій висловили підтримку позиції Союзу Ювелірів України щодо необхідності збереження права на єдиний податок для суб`єктів малого підприємництва, які здійснюють виготовлення та торгівлю ювелірними виробами.

Учасники "круглого столу" поділили позицію Союзу Ювелірів України щодо необхідності збереження чисельності робочих місць, які можуть створювати платники єдиного податку, та збільшення гранично допустимого обсягу річної валової виручки платників єдиного податку до 1,5 млн гривень для фізичних осіб - підприємців та до 3 млн гривень для юридичних осіб.

Було запропоновано також збільшити ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців у таких розмірах:
- до 200 грн на місяць при запланованих обсягах виручки до 500 тис. грн на рік;
- до 400 грн на місяць - від 500 тис. до 1 млн грн на рік;
- до 600 грн на місяць - від 1 млн до 1,5 млн грн на рік.

Було прийнято рішення відхилити проект Закону України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб`єктів малого підприємництва", підготовленого Міністерством економіки України.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP