ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

12 лютого 2012
Про проходження законопроекту № 9789 у Верховній Раді України

У зв'язку з численними дзвінками підприємців про проходження проекту Закону України від 03.02.2012 р. № 9789 «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо удосконалення податкового регулювання», внесений народним депутатом України Ю.В. Каракаєм (далі - законопроект № 9789), Союз ювелірів України повідомляє наступну інформацію.

Основні положення законопроекту № 9789, що стосуються учасників ювелірного ринку, викладені тут.

08.02.2012 р. Комітетом Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики були прийняті рішення (повністю читайте тут):

1. на базі законопроекту № 9789 об'єднати в один законопроект внесені Кабінетом Міністрів України законопроекти №9446, 9524, 9661 і подати доопрацьований законопроект на розгляд Верховної Ради;

2. рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу доопрацьований законопроект на базі законопроекту №9789.


Це рішення профільного Комітету може позитивно вплинути на скорочення терміну розгляду законопроекту № 9789 у першому читанні, оскільки включення в нього законодавчих ініціатив Кабінету Міністрів України забезпечить підтримку даного законопроекту з боку Уряду. Крім того, підтримку обіцяють і народні депутати. Про це в кулуарах профільного Комітету говорили президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб, голова ВГО «Фортеця» Оксана Продан і народний депутат України Ксенія Ляпіна. Народний депутат повідомила в бесіді, що зараз вони будуть активно просувати законопроект №9789 до розгляду.

Станом на 10.02.2012 р., законопроект № 9789 не включений до порядку денного сесії Верховної Ради України, що не суперечить чинному законодавству. Адже тільки Президент України має право визначати законопроекти як невідкладні для розгляду в парламенті, а для народних депутатів України таке право не передбачено. Законопроект №9789 є депутатським проектом.

Згідно з ч. 2 ст. 96 Закону України «Про регламент Верховної Ради України» питання про включення законопроекту до порядку денного сесії розглядається Верховною Радою протягом 30 днів після ухвалення висновку головного комітету, але не раніше, ніж через 2 дні після надання народним депутатам України висновку головного комітету, висновків інших комітетів.

Наступний пленарний тиждень у роботі Верховної Ради України призначено на 21-24 лютого 2012 року. Союз ювелірів України висловлює сподівання, що численні телеграми учасників ювелірного ринку на адресу Голови ВР В.М. Литвина та Голови профільного Комітету ВР В.Ю. Хомутинніка зіграють позитивну роль, і законопроект №9789 буде включений до порядку денного сесії ВР та розглянутий на наступному пленарному тижні.

У разі прийняття законопроекту №9789 за основу пропозиції і правки до нього подаються протягом 14 днів після дати прийняття за основу, згідно з ч. 1 ст. 116 Закону «Про регламент ВР». Причому пропозиції і правки можуть вноситися тільки в той текст законопроекту, який був прийнятий за основу.

Законопроект, підготовлений до другого читання, висновок головного комітету та інші супровідні документи до нього надаються народним депутатам не пізніше, ніж за 10 днів до розгляду цього законопроекту на пленарному засіданні Верховної Ради, згідно з ч. 1 ст.117 Закону «Про регламент ВР».
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP