ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

12 грудня 2008
Мінфін закрив доступ до бази даних суб`єктів господарювання - учасників ювелірного ринку

База даних суб`єктів господарювання, які отримали ліцензію на виготовлення та торгівлю виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, відкликана з офіційної сторінки Мінфіну в мережі Інтернет.

Після того як Мінфін, без згоди громадян - підприємців, що отримали ліцензію на провадження виготовлення та торгівлі виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, розкрив інформацію про їхні домашні адреси та телефони і розмістив базу даних ліцензіатів на сайті міністерства в мережі Інтернет, до Союзу Ювелірів України зверталися багато підприємців. На семінарах і зборах вони відкрито висловлювали обурення цим фактом і заявляли про порушення їхніх конституційних прав.

На офіційне звернення Союзу Ювелірів України до Мінфіну (вх. №11-57544 від 22.10.2008 р.) про необхідність виключення з бази даних ліцензіатів  інформації про домашні адреси фізичних осіб - підприємців жодної відповіді не було. Замість вмотивованої відповіді на це звернення Союзу Ювелірів України та вжиття заходів щодо припинення порушень прав громадян - підприємців, з боку Мінфіну в той самий період почали з`являтися наклепницькі звернення, підписані директором Департаменту державного регулювання операцій з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням та пробірного нагляду Василем Мельником, що розповсюджувалися за сприянням альтернативної Асоціації ювелірів України, в яких поширювалася неправдива інформація про Союз Ювелірів України та Д.В. Видолоба. (До речі, щодо цих звернень Мельника В.П. президент Союзу Ювелірів України Дмитро Видолоб подав заяву до суду, а також звернувся до інших органів за захистом прав, порушених цією особою.)

Керуючись думкою учасників ювелірного ринку, Союз Ювелірів України звернувся з проблемою розкриття Мінфіном персональних даних громадян - підприємців до народного депутата України Ксенії Ляпіної, яка направила депутатське звернення до Генеральної прокуратури щодо проведення перевірки фактів порушень з боку Мінфіну конституційних прав і свобод громадян, а саме - норм статті 32 Конституції України.

Позачергові Всеукраїнські збори Союзу Ювелірів України, які відбулися в м. Києві 27 листопада 2008 р., прийняли рішення схвалити та підтримати ініціативу народного депутата України К.М. Ляпіної щодо направлення за зверненням Союзу Ювелірів України депутатського звернення до Генеральної прокуратури України з приводу факту розкриття Мінфіном персональних даних фізичних осіб – підприємців, які одержали ліцензію на провадження діяльності в сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

Союз Ювелірів України від імені всіх учасників організації висловлює щиру подяку народному депутату України, заступнику Голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової, регуляторної політики та підприємництва Ксенії Михайлівні Ляпіній за активну підтримку  підприємництва в Україні та діяльність у сфері захисту прав громадян - підприємців.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP